Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 KATARZYNA UNOLD – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
KATARZYNA UNOLD – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

KATARZYNA UNOLD – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Dyrektorka Zarządzająca Acciona

Od początku mojej pracy dla ACCIONA miałam jasno wyznaczone cele: budować lepiej, więcej, jednocześnie rozwijając firmę i zespół, realizując zmiany na lepsze oraz inspirując inne przedsiębiorstwa do takich zmian.

Kluczowe dla mnie są: odpowiedzialność, zaufanie i profesjonalizm, te wartości kierują naszą codzienną pracą w ACCIONA. Dla mnie odpowiedzialność oznacza podjęcie działań wraz z moim zespołem, by ciągle rozwijać ACCIONA w Polsce, oferując naszym klientom najwyższej jakości nieruchomości oraz mieszkania – miejsca kluczowe w życiu każdego z nas, ponieważ to sfera naszego życia, nasz dom. ACCIONA weszła na tory dynamicznego rozwoju. Realizujemy nowe projekty o zróżnicowanym charakterze i grupach docelowych klientów, od nieruchomości premium realizowanych w centrach miast (np. Kamienna Grobla w Gdańsku, która będzie budowana w 2022 roku) po funkcjonalne osiedla o sielankowym charakterze, usytuowane blisko centrum Warszawy (U-City Residence w willowej, zielonej części dzielnicy Warszawa-Ursus). Podstawą sukcesu są dla mnie ludzie – z jednej strony mój zespół, a z drugiej podwykonawcy, z którymi pracujemy, realizując inwestycje budowlane. Z perspektywy mojej pracy dla ACCIONA cieszy mnie, że widzę nasz rozwój i rosnącą satysfakcję naszych klientów. Pod koniec dnia czuję, że nasza praca oraz rozwiązania mają sens, a nasze inwestycje dają przyszłym właścicielom poczucie bezpieczeństwa, komfortu, satysfakcji – i to sprawia nam wszystkim w ACCIONA olbrzymią radość.


KATARZYNA UNOLD, Dyrektorka Zarządzająca Acciona. Doświadczona architektka i menedżerka z misją zmiany branży na lepsze. Od 3 lat zarządza firmą deweloperską ACCIONA w Polsce, jednak z branżą deweloperską jest związana już od ponad 20 lat. Z wykształcenia jest architektką. Architekturę ukończyła na Politechnice Śląskiej, a po kilku latach pracy jako projektantka rozpoczęła pracę w branży deweloperskiej. W 2018 roku rozpoczęła pracę w ACCIONA jako Dyrektorka Zarządzająca. Firma pod jej ręką przechodzi transformację oraz dynamicznie się rozwija. Najważniejszy aspekt tych działań to ekspansja na kolejne rynki w Polsce. ACCIONA do 2021 roku budowała jedynie na terenie Warszawy. W 2021 deweloper rozpoczął realizację pierwszej inwestycji poza stolicą – osiedla BLANCO w Pruszkowie. W 2022 r. planuje rozpoczęcie dwóch nowych projektów w Trójmieście: w Gdańsku i Gdyni. Od początku swojej pracy dla ACCIONA Katarzyna Unold postawiła na rozwój mocnego zespołu, składającego się z wysokiej klasy specjalistów, którzy wyznają podobne wartości i w pracy kierują się odpowiedzialnością, profesjonalizmem, wiedzą, doświadczeniem oraz kompetencjami.

https://acciona-nieruchomosci.pl/

https://www.facebook.com/acciona.polska

open