Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 KLIMAS SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
KLIMAS SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

KLIMAS SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Klimas Wkręt-met od ponad trzydziestu lat działa w branży technik zamocowań, dostarczając dobrze zrównoważone i zróżnicowane portfolio produktów. Przedsiębiorstwo na przestrzeni lat uzyskało tytuł lidera branży technik zamocowań w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, a obecnie konsekwentnie realizuje strategię rozwoju globalnego, docierając do ponad 60 państw na całym świecie.

Certyfikat BFR 2021.pdf

MOCNI NA POKOLENIA

Kompleksowa oferta Klimas Wkręt-met sprawia, że zarówno producenci, jak i wykonawcy z łatwością odnajdują produkty spełniające ich oczekiwania. Firma oferuje systemy zamocowań termoizolacji ścian ETICS, wkręty oraz łączniki do konstrukcji drewnianych, kotwy chemiczne i mechaniczne, zamocowania ramowe, systemy zamocowań do dachów płaskich oraz systemy zamocowań lekkiej obudowy, a także produkty dedykowane montażowi suchej zabudowy wewnątrzlokalowej.

Stała analiza rynku oraz światowych trendów pozwala na kierowanie oferty do różnych rodzajów budownictwa, a także na dostosowanie produkcji do międzynarodowych wymogów technicznych.

Nowoczesne technologie i narzędzia informatyczne usprawniające proces zakupowy produktów są stałymi elementami rozwoju firmy. Dzięki inwestycjom w rozbudowę parku maszynowego oraz rozwiązaniom Przemysłu 4.0 firma jest w stanie nie tylko sprostać potrzebom rynkowym, które z roku na rok rosną, ale również proponować nowe rozwiązania produktowe, które są sukcesywnie wdrażane do oferty sprzedażowej.

Firma Klimas Wkręt-met jest przedsiębiorstwem rodzinnym, którego charakter determinuje zarówno kulturę organizacyjną, jak i styl przywództwa, oparty na zarządzaniu przez wartości. Filozofia działania przenika wszystkie wymiary funkcjonowania organizacji. Jej efektem jest harmonijny rozwój, dzięki któremu pracownicy spółki Klimas Wkręt-met oraz jej otoczenie otrzymują jasny sygnał, że w codziennej działalności operacyjnej i procesie tworzenia firmy mocnej na pokolenia liczy się sposób realizacji dążeń, przejrzystość, rzetelność i odpowiedzialność społeczna.


https://www.wkret-met.com/

https://www.facebook.com/KlimasWkretmet

open