Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 MARCIN ANTCZAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
MARCIN ANTCZAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

MARCIN ANTCZAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

CEO Grupy Antczak

Tytuł Budowlanej Firmy Roku traktuję jako podsumowanie 40 lat działalności Grupy Antczak. Cieszę się, że została doceniona nasza ambitna strategia rozwoju w kluczowych segmentach rynku nieruchomości. Jako deweloper, generalny wykonawca i inwestor jesteśmy już obecni w całej Polsce, wzmacniamy też naszą pozycję na niezwykle atrakcyjnym rynku niemieckim.

Współpracujemy z najbardziej prestiżowymi oraz wymagającymi klientami, którzy doceniają nasze kompetencje wykonawcze, najwyższe standardy w obszarze zrównoważonego rozwoju i zaangażowanie w ochronę środowiska. Mimo wyzwań, przed jakimi stoją dziś podmioty budowlane, realizujemy inwestycje zgodnie z założonymi harmonogramami, konsekwentnie stawiając na wykorzystanie nowych, proekologicznych technologii. Sekretem sukcesu naszej Grupy są ludzie, dzięki którym stale się rozwijamy, wchodzimy na nowe rynki oraz realizujemy coraz ciekawsze projekty. Dziękuję wszystkim członkom naszego zespołu, którzy każdego dnia angażują się w realizację złożonych projektów inwestycyjnych, wymagających ogromnego doświadczenia i profesjonalizmu. Dziękuję też naszym licznym współpracownikom, partnerom oraz kontrahentom za wspólne osiąganie założonych celów, a także klientom za niesłabnące zaufanie i inspirację do dalszego działania.


MARCIN ANTCZAK, CEO Grupy Antczak, ukończył budownictwo lądowe na Politechnice Warszawskiej oraz studia MBA w Harvard Business School. Z Grupą Antczak jest związany od początku jej działalności. Jako CEO odpowiada za relacje z kluczowymi klientami, zarządza największymi projektami w sektorze mieszkaniowym, logistycznym, hotelowym i PRS, inicjuje też nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz prorozwojowe. Realizowane przez niego inwestycje były wielokrotnie nagradzane za walory architektoniczne, urbanistyczne i środowiskowe. Jest znanym mecenasem wielkopolskiej kultury, sztuki oraz sportu.

https://www.antczak.pl/

https://www.facebook.com/Antczak.CRI/

open