Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 ROBERT GABRYSIAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
ROBERT GABRYSIAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

ROBERT GABRYSIAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

CEO Grupy GOLDBECK w Polsce

Budownictwo jest jedną z ciekawszych, dających wiele możliwości i mnóstwo satysfakcji, branż. Firma GOLDBECK ma innowacyjne podejście do procesu budowania, wypracowaną przez ponad 50 lat kulturę techniczną oraz własne know-how.

GOLDBECK zmienia polski rynek budownictwa kubaturowego, oferując i dostarczając swoim Klientom kompleksową obsługę całego procesu realizacji obiektu budowlanego oraz zapewniając wszystko „z jednej ręki”. Idea firmy to realizacja obiektów na podstawie systemowych rozwiązań technicznych, opracowywanych od wielu lat przez zatrudnionych inżynierów. Posiadamy własne biura wdrożeniowe, w tym jedno w USA przy Uniwersytecie Stanford, które bezustannie doskonalą istniejące już rozwiązania i opracowują nowe. System GOLDBECK zakłada maksymalne wykorzystanie elementów prefabrykowanych. Dzięki tej filozofii, realizacja inwestycji przeniosła się z placu budowy do nowoczesnych i dobrze wyposażonych zakładów produkcyjnych. Jakość elementów konstrukcyjnych jest wyższa, co znacząco wpływa zarówno na bezpieczeństwo użytkowania, jak i na trwałość obiektów. Wyzwania, które mamy przed sobą, to wprowadzanie na rynek nowych produktów, dalsza digitalizacja procesów oraz budownictwo zrównoważone. Jako firma GOLDBECK chcemy do 2023 r. zostać firmą neutralną w kontekście emisji CO2.


ROBERT GABRYSIAK, CEO Grupy GOLDBECK w Polsce, Członek Zarządu GOLDBECK Sp. z o.o. w Polsce. Absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Poznańskiej. Pracę zawodową rozpoczął w biurze projektowym Mostostal Poznań. Z firmą GOLDBECK związany jest od 2005 r. Po kilku udanych projektach awansował w 2008 r. na Dyrektora Oddziału firmy GOLDBECK w Poznaniu. Umiejętność budowania zespołu i relacji z Klientami, wyniki finansowe oraz skuteczność dostrzegła Rodzina GOLDBECK i w 2015 r. Robert Gabrysiak został nie tylko Dyrektorem Zarządzającym, ale również Członkiem Zarządu GOLDBECK Sp. z o.o. w Polsce. Przygotowana i skutecznie wdrażana przez niego strategia rozwoju firmy zaowocowała znaczącymi inwestycjami na polskim rynku. W 2018 r. powstała spółka produkcyjna Goldbeck Elementy oraz została oddana do użytkowania najnowocześniejsza fabryka w regionie CEE, w Lućmierzu. Robert Gabrysiak pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu we wszystkich trzech spółkach firmy GOLDBECK w Polsce, zapewniając w ten sposób efektywne zarządzanie.

https://www.goldbeck.pl/firma/

https://www.facebook.com/GOLDBECK.Group

open