Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 PIOTR GRABOWICZ – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
PIOTR GRABOWICZ – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

PIOTR GRABOWICZ – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Współzałożyciel i Prezes Zarządu MCKB Sp. z o.o.

Nasza firma w przyszłym roku będzie obchodzić 30-lecie istnienia. Zaczynałem działalność od budowy stajenki dla muflonów w łódzkim zoo, a dzisiaj budujemy wielkie zakłady przemysłowe dla międzynarodowych gigantów, takich jak 3M, Mars czy Kellogg’s.

Wierzę, że w sukcesie realizacji tak dużych projektów budowlanych liczy się nie tylko solidność wykonawstwa, ale przede wszystkim determinacja, wiedza, doświadczenie, zaangażowanie całego zespołu odpowiedzialnego za budowę. Należy mieć świadomość, że w halach produkcyjnych czy biurach będą pracować ludzie i to, jakie warunki im stworzymy, zależy wyłącznie od nas. Nie bez znaczenia jest oczywiście terminowość wykonania obiektu, szczególnie w przypadku budownictwa przemysłowego, gdzie budynek jest tylko składnikiem inwestycji. Nawet najlepszy menedżer nie odniesie sukcesu bez zespołu profesjonalistów, kreatywnych ludzi z pasją tworzenia. Nasi klienci oczekują przede wszystkim pomyślnej realizacji własnych planów biznesowych, a my im to zapewniamy. Zmieniać plany w rzeczywistość – to nasza idea i cel, a ich realizacja dzięki doświadczeniu, kompetencjom oraz solidnej pracy pozwoliła nam zyskać zaufanie wielu inwestorów. Cieszymy się, że również Builder dostrzega nasze zaangażowanie. Nominacja do Builder Leaders jest zarówno zaszczytem, jak i wyróżnieniem dla mnie oraz całej firmy, a jednocześnie sygnałem, że nasze starania są dostrzegane i doceniane.


PIOTR GRABOWICZ, współzałożyciel i Prezes Zarządu MCKB Sp. z o.o., absolwent łódzkich uczelni: Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego. Honorowy Przewodniczący Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej w regionie łódzkim (2004–2011). Zdobył bogate, ponad trzydziestoletnie doświadczenie, zarządzając przedsiębiorstwem realizującym zaawansowane technologicznie projekty dla wiodących zagranicznych inwestorów w sektorze chemicznym, elektromaszynowym, medycznym, logistycznym, spożywczym oraz w budownictwie obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej. Dwukrotny zdobywca tytułu Menedżera Roku województwa łódzkiego oraz Lidera Polskiego Biznesu Business Centre Club. Realizuje wizję rozwoju firmy, która wyraża się w stosowanych zasadach odpowiedzialnego biznesu, działalności charytatywnej i wspieraniu lokalnych społeczności.

https://www.mckb.pl/

https://www.facebook.com/wearemckb

open