Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 RAFAŁ MICHALSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
RAFAŁ MICHALSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

RAFAŁ MICHALSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

CEO Blachotrapez

To, co łączy wewnętrznie zróżnicowaną polską branżę budowlaną, to zmieniające się wzorce konsumenckie. W każdym z jej segmentów widoczna jest potrzeba wprowadzenia innowacji.

Jako trzy podstawowe atuty budownictwa w Polsce przedstawia się: wielkość rynku, wysoką jakość oraz wykwalifikowane kadry – mówimy tu zarówno o zapleczu technicznym, jak i menedżerskim. W firmie Blachotrapez stawiamy na pełne wykorzystanie tego potencjału. Opierając się na podejściu systemowym, wprowadzamy nowe rozwiązania bazujące na technologii przyszłości. Posiadamy innowacyjne zaplecze technologiczne oraz badawcze, a półwieczne doświadczenie pozwala nam na coraz śmielsze i większe inwestycje. Jako Grupa Blachotrapez skupiamy się coraz bardziej na działaniach wspierających. Niezwykle ważne są dla nas takie trzy aspekty, jak bezpieczeństwo konsumentów, dla których tworzymy trwałe dachy, jakość produktów oraz edukacja zarówno naszych pracowników, jak i przyszłych pokoleń. Dostarczamy wykonawcom profesjonalne i przede wszystkim sprawdzone produkty. Niebagatelną rolę odgrywa w tej kwestii właśnie współpraca z dekarzami. Kooperacja biznesu z osobami związanymi zawodowo z branżą budowlaną – w naszym przypadku z dekarzami – jest niezwykle istotna. Dialog i wzajemne zrozumienie potrzeb to jedyna możliwość, abyśmy mówili jednym głosem. Wspólnie tworzymy rozwiązania z jednej strony estetyczne i trwałe, a z drugiej proste w montażu. Przykładem jest chociażby Thunder-gont pokryty naturalnym kruszywem skalnym. To pierwszy tego rodzaju produkt dostępny na polskim rynku. Łączy w sobie zarówno kunszt dekarski, jak i nowe spojrzenie na innowację uwzględniające odbiorców. Doświadczenie, bardzo duża kreatywność oraz współpraca pozwalają nam wyznaczać nowe standardy w branży.


RAFAŁ MICHALSKI, CEO Blachotrapez. Jest wizjonerem, twórcą i cenionym Ceo, który konsekwentnie realizuje swoje cele. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu zarządzania sprzedażą, rozwoju marki, strategii ekspansji na nowe rynki i kontrolingu. Absolwent filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów MBA na Franklin University w Columbus w USA. Swoją karierę rozpoczynał w finansach. Od 2006 roku ściśle związany z branżą budowlaną. Wieloletni dyrektor handlowy firmy Metal-Plast zajmującej się produkcją regranulatów PVC, koordynator restrukturyzacji firmy Spectus oraz Wiceprezes Zarządu przedsiębiorstwa Poli-Eco. Od 2014 roku Prezes Zarządu Blachotrapez Sp. z o.o. i Szef Grupy Blachotrapez osiągającej 1 mld zł rocznych przychodów ze sprzedaży. Dzięki jego strategicznym decyzjom Grupa odnotowała dynamiczny wzrost. Od 2020 roku Członek Rady Nadzorczej i akcjonariusz REVOLT ENERGY SA CEO, zwolennik praktyk koncepcji propracowniczej, który nieustannie buduje silną społeczność firmy Blachotrapez. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie oraz wiedzę certyfikowanego coacha.

https://www.blachotrapez.eu/

https://www.facebook.com/BlachotrapezPL

open