Home Builder Awards Laury Buildera 2021 SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ – INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO – LAURY BUILDERA 2021
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ – INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO – LAURY BUILDERA 2021
0

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ – INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO – LAURY BUILDERA 2021

0
0

Działalność Sieci Badawczej Łukasiewicz IMBiGS rozpoczęła się od 1 stycznia 1951 r. Od początku ukierunkowana na potrzeby polskiego rynku maszyn oraz surowców i wyrobów budowlanych, przyczyniła się do rozbudowy potencjału wytwórczego polskiej gospodarki oraz ugruntowała pozycję IMBiGS na rynku.

cert LauryBuildera2021.pdf

UKIERUNKOWANI NA PRZYSZŁOŚĆ W BUDOWNICTWIE

Przyszłość budownictwa i jego potrzeby sprawiają, że rośnie zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania wpisujące \ się w zasadę zrównoważonego rozwoju oraz Budownictwa 4.0. Dzięki nowoczesnemu podejściu do realizowanych badań naukowych i prac rozwojowych opracowujemy innowacyjne produkty, technologie, a także rozwiązania konstrukcyjne. Realizując krajowe oraz międzynarodowe projekty badawcze, wdrażamy ich wyniki do praktyki gospodarczej. Od 1 kwietnia 2019 r. Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego wchodzi w skład Sieci Badawczej Łukasiewicz. Na podstawie nabytych przez lata kompetencji technicznych oraz doświadczeń ze współpracy z partnerami przemysłowymi, uczelniami i innymi podmiotami badawczymi potrafimy przewidywać potrzeby naszych Klientów. Ofertę dla biznesu w Sieci Badawczej Łukasiewicz – IMBiGS realizują między innymi trzy Centra Badawcze i trzy Laboratoria. Każdy nowy rok to dla Sieci Badawczej Łukasiewicz – IMBiGS ciągły rozwój oraz odważny udział w coraz ambitniejszych projektach. Sieć Badawcza Łukasiewicz – IMBiGS to nie tylko współpraca z przedsiębiorcami, ale również nowoczesna organizacja, która za cel stawia sobie nowoczesne zarządzanie i aktywne zaangażowanie pracowników w projekty na rzecz poprawy naszej przyszłości. Nasz zespół składa się z niesamowitych, inteligentnych, utalentowanych ludzi, którzy inspirują innych, wspierają się nawzajem. Bycie w rodzinie instytutów Sieci Badawczej Łukasiewicz oznacza, że odpowiadanie na wyzwania badawcze rzucane przez przedsiębiorców staje się codziennością. Stawiamy również wyzwania swoim pomysłom, aby z roku na rok być coraz lepszą organizacją. Chcemy, aby nasze technologie zmieniały nie tylko rzeczywistość, ale przede wszystkim nasz świat, tak abyśmy mogli się nim cieszyć jak najdłużej.

Sieć Badawcza Łukasiewicz

open