Home Aktualności O ROLI SILIKATÓW WE WSPÓŁCZESNYM BUDOWNICTWIE
O ROLI SILIKATÓW WE WSPÓŁCZESNYM BUDOWNICTWIE
0

O ROLI SILIKATÓW WE WSPÓŁCZESNYM BUDOWNICTWIE

0
0

Konferencja „Silikaty odpowiedzią na współczesne wyzwania budownictwa” odbędzie się 23 czerwca 2022 roku w Hotelu Sound Garden w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Producentów Silikatów „Białe murowanie”, które obchodzi w tym roku jubileusz dziesięciolecia działalności. Adresatami wydarzenia są architekci i inżynierowie budownictwa.

Stowarzyszenie Producentów Silikatów „Białe murowanie” od momentu powstania konsekwentnie realizuje misję, której celem jest zaprezentowanie silikatów jako nowoczesnych i spełniających wymagania współczesnego budownictwa materiałów. Konferencja Silikaty odpowiedzią na współczesne wyzwania budownictwa to kolejny krok w rozwoju organizacji – z jednej strony podsumowanie dotychczasowych dokonań, a z drugiej spojrzenie w przyszłość i identyfikacja wyzwań dla branży na kolejne lata.

Program konferencji został skonstruowany w oparciu o trzy ważne dla Stowarzyszenia oraz branży tematy – akustyka budowlana, przyszłość konstrukcji murowych i cyfryzacja procesu budowlanego. Do współpracy merytorycznej zaproszono ekspertów zajmujących się tematyką od strony teoretycznej, praktycznej – projektowej oraz przedstawicieli producentów materiałów do wznoszenia ścian. Organizatorzy mają nadzieję, że takie wieloaspektowe podejście zainspiruje uczestników do dyskusji i jeszcze lepszego poznania silikatów jako materiałów konstrukcyjnych, które spełniają wysokie wymagania stawiane przez prawo, a także rynek.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji architektów oraz inżynierów budownictwa aktywnie działających w branży i inne osoby związane z branżą budowlaną, chcące lepiej poznać trendy w budownictwie mieszkaniowym, a także wyroby silikatowe i możliwości ich zastosowania w nowoczesnym wydaniu. Aby wziąć udział w konferencji, należy wysłać zgłoszenie za pośrednictwem dostępnego na stronie internetowej organizatora formularza: www.bialemurowanie.pl.

open