Home BUILDER RANKING BUILDER RANKING EDYCJA IV – JUŻ NIEBAWEM POZNAMY 300 NAJWIĘKSZYCH FIRM BUDOWLANYCH
BUILDER RANKING EDYCJA IV – JUŻ NIEBAWEM POZNAMY 300 NAJWIĘKSZYCH FIRM BUDOWLANYCH
0

BUILDER RANKING EDYCJA IV – JUŻ NIEBAWEM POZNAMY 300 NAJWIĘKSZYCH FIRM BUDOWLANYCH

0
0

Już niebawem w specjalnych dodatkach w miesięczniku „Builder” zostanie opublikowany ranking 300 największych firm budowlanych – deweloperów, generalnych wykonawców i producentów materiałów budowlanych, które w 2021 osiągnęły największe przychody ze sprzedaży.

Ranking Buildera jest elementem projektu „Build The Future”, prowadzonego od 2019 roku przez miesięcznik „Builder”, PwC Polska i Dun&Bradstreet Poland, którego celem jest analiza kondycji polskiego budownictwa, perspektyw rozwoju oraz promocja firm budowlanych osiągających spektakularne sukcesy.

Czwarta edycja rankingu, przygotowana w oparciu o sprawozdania finansowe za 2021 rok, zostanie opublikowana w 3 kolejnych numerach miesięcznika „Builderze”. Lista 100 największych generalnych wykonawców ukaże się w numerze grudzień 2022, 100 największych producentów materiałów budowlanych w numerze styczeń 2023, a 100 największych deweloperów w numerze luty 2023.

Specjalne dodatki z Rankingiem Buildera to także okazja do prezentacji komentarzy przedstawicieli firm budowlanych dotyczących sytuacji w branży, wyzwań, jakie przed nią stoją, oraz podsumowania działalności firm w ostatnim roku.

W skrócie Builder Ranking to:

  • Jedyne takie zestawienie 300 największych firm budowalnych w Polsce z podziałem na deweloperów, generalnych wykonawców i producentów
  • Informacje o kondycji finansowej firm z sektora budowlanego i jej zmianach
  • Zestawienia, porównania i analizy
  • Odpowiedź na pytanie: Kto w górę? Kto utrzymał, a kto nie obronił swojej pozycji?
  • Komentarze ekspertów i menedżerów największych firm budowlanych

Zapraszamy do zapoznania się poprzednią edycją rankingu:

open