Home Biznes i Ludzie SOLETANCHE SMART
SOLETANCHE SMART
0

SOLETANCHE SMART

0
0

zespół dedykowany do małych budów z dużym doświadczeniem

Nadeszła rewolucja na rynku fundamentowania małych obiektów. Jakość i doświadczenie Soletanche Polska są teraz dostępne dla wszystkich bez względu na zakres prac. Nieważne, czy potrzebujesz wykonać obiekt kubaturowy w trudnych warunkach gruntowo-wodnych, chcesz rozbudować istniejący obiekt, wzmocnić jego fundamenty lub potrzebujesz sprawdzonego podwykonawcy na kontraktach o znaczeniu strategicznym w przemyśle czy obiektach o charakterze wojskowym. Przedstawiamy rozwiązanie SMART by Soletanche. Na temat nazwy nowej marki, zakresu działań oraz samego zespołu wypowiadają się: EMILIA BŁACH, AGNIESZKA ZORZYCKA, ANNA SZAFRAŃSKA-ANGELAKI oraz JAKUB DUŚ, Soletanche SMART.

Jakość „dużego Soletanche” dla małych budów
– SMART (czyli Smali Agile, Rapid Team) wypełnia lukę w naszej ofercie. Jest to swego rodzaju brakujący puzzel, który pozwala nam docierać z pomocą również do niewielkich podmiotów, do tej pory pozostającym poza naszym zasięgiem ze względu na mniejszy zakres prac kontraktowych – wyjaśnia Emilia Błach, dyrektor Działu Ofertowo-Projektowego.

Małe tematy lub niewielkie zakresy dużych realizacji w to celujemy!
Przewagą konkurencyjną rozwiązania jest doświadczenie zespołu i możliwość konsultowania się z zespołem pracującym nad dużymi projektami. – Myślę, że dodatkowym benefitem współpracy z nami jest fakt, że mamy wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające nas do pracy na kontraktach związanych z realizacją infrastruktury krytycznej. Możemy pracować jako podwykonawca dla rafinerii, zakładów produkcyjnych, oczyszczalni, spalarni czy obiektów o znaczeniu militarnym. Dla kontraktów komercyjnych również będziemy pomocni, ze względu na to, że zespół SMART jest samowystarczalny, czyli ofertuje, projektuje i realizuje swoje zlecenia – Wyjaśnia Anna Szafrańska-Angelaki, project manager łącząca zakres ofertowy z produkcją. SMART ma już na swoim koncie kilka realizacji, zarówno jako wykonawca pracujący bezpośrednio dla inwestora, jak i jako podwykonawca. – Gros naszych projektów to kontrakty na dużych realizacjach, gdzie na przykład wpadł jakiś nieplanowany mniejszy zakres, który trzeba wykonać. Wówczas jesteśmy idealnym rozwiązaniem, bo mamy doświadczenie, odpowiednie pozwolenia i nie gardzimy okruszkami z dużego kawałka tortu. Możemy zrobić coś, czego ze względów proceduralnych nie są w stanie zrobić mniejsze firmy lokalne – dodaje Agnieszka Zorzycka, projektant odpowiedzialna za zakres projektowo-ofertowy.

Sprytnie miksujemy
– Zaletą „dużego Soletanche” jest możliwość optymalizowania rozwiązania bazowego. Wadą jest, że to trwa. Smart robi wyceny szybciej. Zdarza nam się optymalizować wyceny, jeśli widzimy taką opcję lub zamieniamy zastane technologie na inne. Od małych firmy odróżnia nas to, że mamy większe zaplecze techniczne. Możemy więc wykonać kilka technologii i tu jesteśmy podobni do naszego sposobu pracy na dużych kontraktach. Dobiegamy tak technologie, by kupić czas, zwiększyć wydajność i tym samym konkurować ceną oraz skutecznym i szybkim rozwiązaniem – wyjaśnia Jakub Duś, kierownik robót.

SMART to: Kompleksowa oferta, atrakcyjna cena, doświadczenie, mix technologii, krótszy czas realizacji, gwarancja jakości – jakość Soletanche teraz w zasięg Twojego budżetu!

Be SMART – Build On Us

Przeczytaj więcej na www.soletanche.pl

PQ
open