Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 KLIMAS WKRĘT-MET SP. Z.O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
KLIMAS WKRĘT-MET SP. Z.O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

KLIMAS WKRĘT-MET SP. Z.O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

MOCNI NA POKOLENIA

Klimas Wkręt-met to rodzinna firma, utworzona w 1990 roku przez Joannę i Wojciecha Klimasów. Początkowo działająca lokalnie, szybko zyskała zasięg ogólnopolski, a następnie europejski. Obecnie rozwija dystrybucję na kolejnych zagranicznych rynkach, zaznaczając swoją obecność na czterech kontynentach, a firmowa strategia GO GLOBAL wyznacza coraz to nowe, ciekawe kierunki.

Firmę charakteryzuje stały rozwój, w tym technologiczny. Najnowocześniejsze w Europie linie produkcyjne stanowią wizytówkę przedsiębiorstwa oraz wskazują, jak ważny jest ciągły proces udoskonalania zaplecza produkcyjnego. Innowacje technologiczne pozwalają na wprowadzanie nowych produktów, które stanowią odpowiedź na wzrastające potrzeby rynkowe. Klimas Wkręt-met dysponuje zapleczem w postaci 4 zintegrowanych zakładów produkcyjnych o łącznej wielkości 80 000 mkw., zlokalizowanych w Kuźnicy Kiedrzyńskiej oraz Wanatach koło Częstochowy. Własne nowoczesne linie produkcyjne oraz specjalistyczne laboratorium, w którym przeprowadzane są testy, to gwarancja jakości produktów MOCNYCH NA POKOLENIA. Dział jakości prowadzi stały monitoring wytwarzanych produktów, a wysoka automatyzacja procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacja pozwala na osiąganie coraz lepszych parametrów.
Gwarancją producenta są objęte nie tylko oferowane wyroby. Mając własną samodzielną produkcję, doskonale zorganizowany proces planowania oraz łańcuch dostaw, firma gwarantuje dostępność produktów, a także terminową realizację zamówień. Dobrze skomunikowana i wydajna sieć logistyczna pozwala na bezproblemowe dostawy praktycznie na całym świecie. W podstawowym zakresie działalności znajduje się wsparcie techniczne i projektowe. Klienci mogą liczyć na doradztwo w zakresie doboru produktu na każdym etapie realizacji inwestycji. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w szeregach znajduje się wielu wysokiej klasy specjalistów, czuwających nad komfortem partnerów biznesowych.
Klimas Wkręt-met jest firmą rodzinną, zatem najważniejsze wartości, jakimi kieruje się rodzina, stanowią podstawę działania. Wspólne zadania firmowej załogi są realizowane dzięki szacunkowi do współpracowników oraz poczuciu wspólnoty. Wielopokoleniowa działalność firmy przejawia się na wszystkich poziomach jej funkcjonowania. Wysoce wyspecjalizowana kadra to kapitał przedsiębiorstwa, które inwestuje w rozwój pracowników na każdym szczeblu. Silna i zmotywowana załoga – to określenie najlepiej oddaje potencjał. W strukturach Klimas Wkręt-met wszyscy mają możliwość rozwoju, a firma chętnie inwestuje w tych, którzy podnoszą swoje kompetencje i rozwijają się wraz z nią.

PQ
open