Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 PPUH PERFOPOL SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
PPUH PERFOPOL SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

PPUH PERFOPOL SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

KSZTAŁTUJEMY PRZYSZŁOŚĆ BUDOWLANEJ EWOLUCJI

Innowacje w dziedzinie budownictwa, tworzone przez biura architektoniczne, stanowią dla nas inspirację do działania. Pragniemy przekształcać świeże koncepcje w realne, wyjątkowe projekty.

Nasze produkty znalazły zastosowanie w renomowanych projektach, takich jak ERGO Arena, Stadion Cracovia, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Dworzec Centralny w Warszawie, Lotnisko Chopina, Biurowiec Green Wings w Warszawie, a także wiele innych. Ostatnio ukończone projekty obejmują m.in. biurowiec Central Point w Warszawie czy Automatyczny Parking w Katowicach. Szczególnie ważne były dla nas realizacje biurowca Green Wings oraz budynku Organika w Ostravie, które wymagały zastosowania elewacji spełniających szereg wymogów dotyczących zarówno bezpieczeństwa, jak i estetyki. Przed przystąpieniem do prac perforacyjnych dokonaliśmy optymalizacji rodzaju perforacji i przygotowaliśmy się technicznie, korzystając ze specjalistycznych narzędzi. Końcowy efekt jest imponujący, a same obiekty cieszą się uznaniem i zdobywają liczne nagrody. Siatka cięto-ciągniona stała się również popularnym elementem elewacji w ostatnim czasie, czego przykładem są Automatyczny Parking w Katowicach oraz obecnie budowane centrum handlowe Fabryka Park, również w Katowicach.
W naszej szerokiej ofercie produktów do różnorodnych zastosowań warto zwrócić uwagę na blachy perforowane. Stanowią one flagowy produkt, z którego powstaje wiele podzespołów wykorzystywanych w sektorze budownictwa przemysłowego. Mogą to być elementy, które nie zawsze są widoczne z perspektywy końcowego odbiorcy, ale odgrywają kluczową rolę, na przykład z uwagi na kwestie akustyczne lub wykończeniowe. Blachy perforowane znajdują również zastosowanie jako elementy dekoracyjne w systemach elewacji, balustradach, kasetonach, sufitach itp. Są nieodzowne do realizacji obiektów

takich jak hale przemysłowe czy budynki użyteczności publicznej, gdzie często pełnią funkcję samonośnych pokryć dachowych lub okładzin ściennej. Pragniemy podkreślić naszą zdolność do perforowania blach o szerokości sięgającej nawet 1600 mm.
Kolejnym istotnym produktem, powszechnie stosowanym w budownictwie, są siatki cięto-ciągnione. Stanowią one alternatywę dla blach perforowanych, a wybór między nimi zależy często od kompatybilności z otoczeniem (obie opcje spełniają podobne funkcje). Nasza linia produkcyjna obsługuje wsad o szerokości do 1500 mm i może przetwarzać blachy o grubości do 5 mm. Warto zaznaczyć, że istotnym parametrem przy wyborze siatek cięto-ciągnionych jest tzw. mostek (wiązanie siatki), a w zależności od potrzeb oferujemy siatki z mostkiem nawet o szerokości 25 mm.

PQ
open