Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 PPG DECO POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
PPG DECO POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

PPG DECO POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

OCHRONA I DEKORACJA POWIERZCHNI

PPG Deco Polska Sp. z o.o. jest czołowym producentem branży farbiarskiej w Polsce. Spółka stanowi część koncernu PPG, globalnego lidera na rynku farb, produktów chemicznych, wyrobów optycznych i innych materiałów specjalistycznych, obecnego w ponad 70 krajach na całym świecie.
Mająca swą siedzibę we Wrocławiu polska spółka oferuje klientom indywidualnym oraz odbiorcom profesjonalnym nowoczesne i technologicznie zaawansowane rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, trwałe, proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. W ofercie firmy znajdują się farby, lakiery, produkty specjalistyczne do drewna, powierzchni metalowych i betonowych oraz powłoki funkcjonalne, zarówno do wnętrz, jak i zewnętrzne. Do najbardziej znanych marek firmy należą: Tikkurila, Beckers, Jedynka, Dekoral, Dekoral Professional, Sigma Coatings, Drewnochron.
Aktualna struktura organizacyjna firmy powstała w wyniku połączenia PPG Deco Polska Sp. z o.o. oraz Tikkurila Polska SA, które sfinalizowane zostało w październiku 2023 roku.

PQ
open