Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 ALNOR SYSTEMY WENTYLACJI SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
ALNOR SYSTEMY WENTYLACJI SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

ALNOR SYSTEMY WENTYLACJI SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

UFAJĄ NAM KLIENCI NA CAŁYM ŚWIECIE

Alnor Systemy Wentylacji to historia pasji i nieustannego rozwoju. Od 1994 roku firmą z zaangażowaniem kieruje Prezes Bartosz Łojewski. Jego konsekwentne zarządzanie umożliwiło dynamiczny wzrost i utrzymanie jednolitej wizji. W ciągu tych 30 lat staliśmy się liderem w produkcji nowoczesnych systemów wentylacyjnych i rekuperacji, oferując klientom kompleksowe rozwiązania spełniające najwyższe normy jakości.

Nasza siedziba w Woli Mrokowskiej koło Warszawy wyróżnia się obszernym magazynem wysokiego składowania, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz własnym laboratorium. To strategiczne miejsce umożliwia pełną i szybką obsługę zleceń, spełniając nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Stąd wysyłamy zamówienia do ponad 85 krajów. Eksport na tak szeroką skalę wymaga, aby nasze produkty spełniały najwyższe międzynarodowe normy, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty.
Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku, oferujemy kompletny system dystrybucji powietrza oraz bogaty zestaw akcesoriów. Nasze centrale rekuperacyjne wykorzystują nowoczesne komponenty i podkreślają innowacyjność oferty Alnor. Specjalizujemy się w produktach wentylacji przemysłowej, które stanowią nie tylko solidne rozwiązania techniczne, lecz także wyraz naszych nieustających starań, aby dostarczać skuteczne systemy wentylacyjne dla przemysłu.
Nasza oferta nie ogranicza się do standardowych rozwiązań. Oferujemy kompletne systemy kanałów i kształtek izolowanych dla przemysłu morskiego, systemy oddymiające, odpylające oraz kanały i kształtki chemoodporne. Nowoczesny park maszynowy

Wentylacjioraz innowacyjne przedsięwzięcia sprawiają, że potrafimy dostarczać powtarzalną wysoką jakość, podążając za najnowszymi trendami i wymaganiami branżowymi.
Przez 30 lat obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie klientów na całym świecie. Dysponujemy nowoczesnym laboratorium, w którym badania i testy są integralną częścią procesu produkcyjnego. Certyfikaty przyznane przez uznane instytucje, takie jak ITB, TUV, SITAC czy RISE, potwierdzają zgodność naszych wyrobów z najwyższymi standardami w branży. To świadczy o stałym zaangażowaniu w doskonalenie produktów i spełnianie wyśrubowanych norm krajowych oraz zagranicznych.
Alnor Systemy Wentylacji to nie tylko firma, to symbol innowacji, jakości i zaangażowania w tworzenie efektywnych rozwiązań wentylacyjnych. Jesteśmy dumni z dotychczasowych osiągnięć, które wynikają z wieloletniego doświadczenia, ciągłego rozwoju i skupienia na spełnianiu oczekiwań naszych klientów.

PQ
open