Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 PEKABEX BET SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
PEKABEX BET SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

PEKABEX BET SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

NAJLEPSI LUDZIE OD PREFABRYKACJI

Pekabex to wiodący producent konstrukcji prefabrykowanych, generalny wykonawca i deweloper z bogatym doświadczeniem w projektowaniu, produkcji, montażu oraz kompleksowych usługach budowlano-inwestycyjnych. Firma założona w Poznaniu w 1972 roku zatrudnia obecnie ponad dwa tysiące specjalistów w biurach, fabrykach i na budowach w Polsce, Niemczech i Skandynawii.

Innowacyjna technologia prefabrykacji zmniejsza ślad węglowy, skraca czas realizacji i zwiększa bezpieczeństwo na budowach – co wpływa na znaczący wzrost jej popularności w ostatnich latach, a tym samym szybki rozwój Grupy Kapitałowej Pekabex.

PRODUKCJA PREFABRYKATÓW
W 5 fabrykach strategicznie rozmieszczonych na terenie całego kraju i 1 w Niemczech firma produkuje elementy wykorzystywane w budownictwie kubaturowym (hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi), inżynierskim (mosty, tunele) oraz mieszkaniowym. Centrum Badawczo-Rozwojowe Pekabex dostarcza nowoczesne rozwiązania produktowe i procesowe. W obszarze nauki i edukacji współpracuje z uczelniami wyższymi i instytutami badawczymi w całej Polsce.

GENERALNE WYKONAWSTWO
Wieloletnie doświadczenie pozwala zespołowi Pekabeksu wspierać inwestorów w procesie planowania i kompleksowej realizacji obiektów. Stawiając na indywidualne podejście do każdego projektu w zależności od szczególnych potrzeb oraz planując miejsca prowadzenia biznesu przyszłościowo i ekologicznie – jako wykonawca staje się wartościowym partnerem.

DEWELOPER
Pekabex Development specjalizuje się w budowie wysokiej jakości osiedli mieszkaniowych i apartamentów w Polsce oraz Niemczech, a jego celem jest przede wszystkim satysfakcja klienta. Dlatego realizacje są zawsze sumą nowoczesnej technologii, starannie dobranej lokalizacji, wysokiej jakości wykonania i przemyślanych rozwiązań projektowych.

PQ
open