Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 MOSTOSTAL PUŁAWY SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
MOSTOSTAL PUŁAWY SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

MOSTOSTAL PUŁAWY SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

DOŚWIADCZENIE – JAKOŚĆ – ROZWÓJ – MOSTOSTAL PUŁAWY SA

Firma Mostostal Puławy SA działa z powodzeniem od 1964 roku. Powstanie przedsiębiorstwa łączy się z budową Zakładów Azotowych Puławy, tzw. wielką chemią w Puławach, ponieważ właśnie wtedy tworzono jego pierwsze struktury. Mostostal Puławy SA jest solidnym i docenianym partnerem w biznesie. rodukcja najwyższej jakości konstrukcji stalowych oraz montaż są wyróżnikiem firmy na rynku.

Budownictwo infrastrukturalne, w tym rozpoznawalne w Polsce: mosty, kładki, wiadukty, stanowi od lat wizytówkę przedsiębiorstwa. Wraz z rozwojem organizacyjnym firma rozwinęła się w budownictwie przemysłowym, tj. chemicznym, petrochemicznym, energetycznym, i ochronie środowiska. Spalarnie odpadów komunalnych, kotły energetyczne, elektrofiltry, zbiorniki, rurociągi i różnego rodzaju instalacje są wyróżniającym modułem realizowanej oferty. Mostostal Puławy SA zrealizował również liczne inwestycje w budownictwie kubaturowym, m.in. wielofunkcyjną halę w Łodzi, kryty tor kolarski w Pruszkowie czy wielofunkcyjną halę w Puławach.

Spółka była wielokrotnie nagradzana, zdobyła m.in. tytuły Ambasadora Polskiej Gospodarki, Ambasadora Województwa Lubelskiego, Budowniczego Polskiego Sportu, Pracodawcy Roku, a także liczne wyróżnienia, takie jak Medal Europejski dla Usług –
za montaż urządzeń i instalacji energetycznych. Mostostal Puławy stara się w biznesie kierować zasadami, które uwzględniają bieżące oczekiwania inwestorów i zatrudnianych pracowników. Od 1997 roku działa Biuro Techniczne Mostostal Puławy w Niemczech. Realizacje eksportowe powstają w wyniku współpracy ze światowymi liderami technologicznymi.

Mostostal Puławy SA włącza się w działalność organizacji zrzeszających przedsiębiorców i pracodawców, m.in. Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, a także Lubelskiego Klubu Biznesu. Firma rozwija się od 60 lat i wciąż dostrzega nowe perspektywy rozwoju, dlatego wraz ze spółkami zależnymi, tj. Mezap Sp. z o.o. oraz Energezap Sp. z o.o., przygotowuje się do nowych wyzwań. Priorytetem są inwestycje w kadry, sprzęt i infrastrukturę przedsiębiorstwa. Firma dysponuje wyspecjalizowaną kadrą inżynierską oraz specjalistami, m.in. spawaczami, monterami, projektantami czy operatorami sprzętu. Troska o pracowników buduje komfort pracy całego zespołu.

PQ
open