Home News SPORTOWA PRZYSZŁOŚĆ BUDOWNICTWA
SPORTOWA PRZYSZŁOŚĆ BUDOWNICTWA
0

SPORTOWA PRZYSZŁOŚĆ BUDOWNICTWA

0
0

Już 20 maja, w samym sercu Poznania, rozpocznie się jedyna w Polsce ekspozycja najnowszej oferty produktowej i technologicznej, związanej z infrastrukturą sportową, a skierowaną do osób zainteresowanych inwestycjami w sport i rekreację.  Rusza pierwsza edycja Forum Infrastruktury Sportowej SPORT INVEST! 

Przez 3 dni zaprezentowana zostanie aktualna oferta produktowa i technologiczna z zakresu budownictwa
i wyposażenia obiektów sportowych, wellness i spa. Poznań będzie również miejscem merytorycznych dyskusji o branży, zagrożeniach, szansach, nowych trendach i technologiach wpływających na podniesienie jakości
i atrakcyjności oferty sportowej i rekreacyjnej.

Przez wiedzę do sukcesu. 
Jak najefektywniej zaaranżować przestrzeń rekreacyjną? Jak podnieść atrakcyjność swojego obiektu dzięki funkcjonalnym, innowacyjnym rozwiązaniom? W jaki sposób ograniczyć koszty prowadzenia obiektów sportowych i rekreacyjnych? Czy dorośli mogą mieć swój plac zabaw? Jak zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów?

Zapraszamy na spotkania z wybitnymi specjalistami, którzy zaprezentują i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania podczas Forum SPORT INVEST! Wstęp wolny.

Fit-Expo – bądź fit.
Całość wydarzenia w Poznaniu uzupełni Fitness & Sport Park FIT-EXPO, które już od 11 lat służy spotkaniom osób z branży fitness. Targi to dostęp do nowych trendów, spotkania z wszystkimi liderami rynku, na dodatek wszystko w zasięgu ręki, bo w Poznaniu.

Fit-Expo Fitness & Sport Park, Forum SPORT INVEST, Poznań, 20-22 maja 2016r. Zapraszamy!

Program
Prelegenci

open