Home PATRONATY KONSTRUKCJE BUDOWLANE 2016
KONSTRUKCJE BUDOWLANE 2016
0

KONSTRUKCJE BUDOWLANE 2016

0
0

Zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiej konferencji KONSTRUKCJE BUDOWLANE, 25 listopada 2016 r. Warszawa, Centrum Nauki Kopernik. Tym razem spotkamy się w jednym z najbardziej spektakularnych budynków Warszawy ostatnich lat – Centrum Nauki Kopernik. W budynku zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, wykorzystano również wiele materiałów wykończeniowych, nieużywanych wcześniej w Polsce.

W tym nietuzinkowym miejscu zaprezentujemy najnowsze rozwiązania projektowe, technologiczne i materiałowe w budownictwie. Sprawdzona w ubiegłych latach formuła konferencji pozwoli Państwu zdobyć praktyczną wiedzę do wykorzystania w codziennej pracy. Przykłady udanych realizacji oraz błędów projektowych i wykonawczych, o które prosili uczestnicy poprzednich edycji, mogą okazać się szczególnie cenną inspiracją zawodową.

W programie m. in.:

Ugięcia w konstrukcjach żelbetowych – analiza przypadków à prof. dr hab. inż. Włodzimierz Starosolski

Obliczanie minimalnego stopnia zbrojenia w stropach płytowo słupowych, w stropach żebrowych i w fundamentach à prof. dr hab. inż.  Michał Knauff

Możliwości modernizacji budynków z wielkiej płyty à dr inż. Jarosław Szulc

Projektowanie geotechniczne według Eurokodu 7  à dr inż. Tomasz Godlewski

Nowoczesne narzędzie projektowe BIM à arch. Mateusz Turecki

Zmiany w prawie budowlanym – praktyczne aspekty à mgr inż. Wiesław Bocheńczyk

 

Udział w konferencji KONSTRUKCJE BUDOWLANE 2016 to także niepowtarzalna okazja zwiedzenia Centrum Nauki Kopernik wraz z jego głównym architektem.

Dr inż. Jan Kubec, uznawany za jednego z najciekawszych architektów młodego pokolenia, opowie z jakimi problemami się borykał i jakie rozwiązania zastosował, aby budynek powstał tak blisko brzegu Wisły. Poznacie Państwo fakty i mity na temat projektowania budynku Centrum.

To wszystko i wiele więcej już 25 listopada 2016 r. podczas konferencji KONSTRUKCJE BUDOWLANE!

Serdecznie zapraszamy!

SZCZEGÓŁY na stronie Instytutu PWN

open