Home PATRONATY FORUM DOSTĘPNOŚCI
FORUM DOSTĘPNOŚCI
0

FORUM DOSTĘPNOŚCI

0
0

Forum Dostępności – premierowa edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 13-14 listopada br. w Poznań Congress Center. Jest to wspólna inicjatywa należącej do Grupy MTP spółki Nowy Adres oraz Fundacji Integracja.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli branży deweloperskiej i budowlanej, architektów i rzeczoznawców, projektantów i producentów wzornictwa przemysłowego, koordynatorów dostępności i przedstawicieli administracji publicznej i podmiotów publicznych.

Poświęcona będzie wyzwaniom związanym ze zmianami prawnymi, społecznymi oraz kierunkom rozwoju projektowania architektury i produktów. Poruszone zostaną tematy związane z: ewakuacją osób o ograniczonej możliwości poruszania się, dostępnością w obiektach mieszkalnych i hotelowych, centrach handlowych oraz bankach, projektowaniem uniwersalnym w przedszkolach, żłobkach i szkołach czy dostępnością w projektowaniu produktów, gier komputerowych czy certyfikacją w designie. Podczas forum zaplanowana jest także ekspozycja firm, które zaprezentują produkty i usługi z obszarów: accessibility, smart access i universal design.

open