Home Firmy ALSTAL ZMODERNIZUJE BUDYNEK DLA III ODDZIAŁU ZUS W WARSZAWIE
ALSTAL ZMODERNIZUJE BUDYNEK DLA III ODDZIAŁU ZUS W WARSZAWIE
0

ALSTAL ZMODERNIZUJE BUDYNEK DLA III ODDZIAŁU ZUS W WARSZAWIE

0
0

Budynek warszawskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ulicy Czerniakowskiej 16 zostanie zmodernizowany. Generalnym wykonawcą tego przedsięwzięcia jest ALSTAL Grupa Budowlana. 

W dniu 17 listopada 2016 roku podpisano umowę na modernizację starego budynku typu LIPSK, wzniesionego jeszcze w latach 1974-1975. Przebudowa budynku polegać będzie na rozbiórce wszystkich elewacji, ścian wewnętrznych, posadzek oraz dachu aż do głównych elementów konstrukcyjnych. Wymienione zostaną wszystkie instalacje oraz elementy wykończeniowe i wyposażenie obiektu.

Na niskim parterze zlokalizowane będą archiwa oraz pomieszczenia techniczne. Na powierzchni wysokiego parteru przewidziana jest głównie Sala Obsługi Klientów. Funkcja pięter 1-5 pozostanie bez zmian z przeznaczeniem na biura.

Wykończenie budynku przewiduje wykładziny PCV oraz gres na posadzkach, podwieszane sufity oraz glazurę na ścianach, natomiast elewacja będzie połączeniem tynku i paneli włókno-cementowych. W kwestii instalacji w budynku wymieniona zostanie kompletna instalacja elektryczna, sanitarna i techniczna.

Data zakończenia modernizacji planowana jest na IV kwartał 2018 roku.


ALSTAL Grupa Budowlana jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi budowlane.
Posiada 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i generalnym wykonawstwie inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego. Specjalizuje się w budowie centrów biurowych, osiedli mieszkaniowych, obiektów dla wojska, realizacji publicznej infrastruktury sportowej. Alstal buduje obiekty przemysłowe wraz z wyposażeniem technologicznym oraz świadczy usługi utrzymania ruchu w zakładach tego sektora. Dzięki swoim wyspecjalizowanym zakładom jest w stanie kompleksowo i sprawnie zrealizować inwestycje na każdym jej etapie poprzez zaprojektowanie obiektu, odpowiednie doradztwo i uzyskanie wszelkich wymaganych pozwoleń.
Firma zgromadziła specjalistów z bogatym doświadczeniem, prowadzących projekty w oparciu o wysokie standardy wypracowane przez lata pracy przy największych projektach w kraju.


 

 

open