Home IT&BIM Elektroniczny dziennik budowy
Elektroniczny dziennik budowy
0

Elektroniczny dziennik budowy

0
0

iNeoSyte to start-up z Wrocławia, który wprowadza innowacje w budownictwie. System, który w Polsce jest dostępny jako Dziennik Budowy, to aplikacja mobilna na smartfony i tablety. Pomaga budowlańcom i firmom budowlanych w szybkim i łatwym sporządzaniu raportów z prac na placu budowy. Aplikacja jest dostępna zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOS.

Elektroniczny dziennik budowy usprawnia dokumentowanie postępu prac na budowie. Dzięki odpowiednim szablonom brygadzista, inżynier, architekt czy też kierownik budowy mogą w wygodny sposób opisać aktualny postęp prac, zadania, problemy, usterki, odbiory czy też dostawy i do każdej z tych kategorii dodać zdjęcia. Aplikacja automatycznie pobiera i zapisuje w raporcie dane pogodowe dla miejsca budowy.  Tak sporządzone notatki wzbogacone o fotografie tworzą profesjonalnie wyglądający raport, który może być natychmiast wysłany do współpracowników, klienta czy podwykonawców w formacie PDF. Architekci i kierownicy budowy zwracają uwagę, że dzięki iNeoSyte zaoszczędzają sporo czasu na przygotowaniu raportów postępu i przeprowadzaniu inspekcji na budowach. Jest to dla nich znacznie łatwiejszy proces niż tradycyjne metody, gdzie wykorzystywali szablony na papierze lub oprogramowanie biurowe. Aplikacja pozwala na szybkie przesyłanie informacji do biura firmy, co umożliwia niemal natychmiastową reakcję na zaistniałe problemy. Dodatkowo, zapis wszystkich informacji w postaci elektronicznej na serwerze usprawnia wyszukiwanie konkretnych danych.

Aplikację można pobrać za darmo z Play Store lub App Store i korzystać z niej przez 14 dni. Po tym okresie możemy wykupić płatną wersję z dodatkową funkcjonalnością w cenie 499zł, która daje dożywotni dostęp do systemu Dziennika Budowy dla jednej firmy do pięciu użytkowników.

Szczegółowe informacje na www.dziennik-budowy.pl

open