Home Firmy GALA REKOMENDOWANY WYKONAWCA FLÜGGER
GALA REKOMENDOWANY WYKONAWCA FLÜGGER
0

GALA REKOMENDOWANY WYKONAWCA FLÜGGER

0
0

W jeden wieczór spotka się blisko 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej, podczas organizowanej przez firmę Flügger, gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.

11 marca br. do hotelu Narvil Conference & Spa pod Warszawą, przyjedzie ponad 150 firm z całej Polski, by wspólnie podsumować kolejny rok współpracy z marką Flügger. Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger, to coroczne wydarzenie organizowane w celu wyróżnienia najlepszych firm z branży remontowo-budowlanych, które na co dzień korzystają z produktów marki. W tym roku, po raz czwarty, zostaną wręczone statuetki oraz dyplomy, będące dowodem rzetelności oraz profesjonalizmu wyróżnionych firm.

Jest mi niezmiernie miło, ponieważ w najbliższą sobotę, kolejne 40 firm otrzyma prestiżowy tytuł Rekomendowany Wykonawca Flügger. Ponad 300 zaproszonych gości oraz moc atrakcji, które będą towarzyszyć wydarzeniu to gwarancja powodzenia sobotniej imprezy – mówi Małgorzata Undziłło, Country Manager, Flügger.

Flügger to skandynawski producent kompletnego asortymentu do wykończenia powierzchni, posiadający sieć  własnych sklepów pod nazwą Flügger farby. Oferuje farby do ścian, sufitów, na elewację, produkty do ochrony drewna, masy szpachlowe, narzędzia malarskie, a także szeroki wybór tapet, o unikalnym i ponadczasowych wzornictwie. Flügger kładzie również nacisk na podnoszenie kwalifikacji wykonawców poprzez szkolenia, pokazy i testy produktów.

Partnerom biznesowych zapewnia atrakcyjne warunki współpracy, gwarancję profesjonalnego doradztwa, jak i obsługę na najwyższym poziomie.

open