Home PATRONATY PROJEKT BMS 2017
PROJEKT BMS 2017
0

PROJEKT BMS 2017

0
0

Druga edycja ogólnopolskiego spotkania praktyków zarządzania inteligentnymi budynkami i zintegrowanej automatyki budynkowej.


18-19 października 2017 w Hotelu Lamberton & Conference, Ołtarzew koło Warszawy, odbędzie się druga ogólnopolska konferencja Projekt BMS 2017. Po sukcesie, jaki odniosła pierwsza edycja wydarzenia w 2016 roku, firma Lockus kontynuuje i rozwija inicjatywę Projekt BMS. „Miejsce spotkań, na które czekała branża inteligentnych rozwiązań i automatyki budynkowej”, „Forum pozwalające na konfrontację opinii i poszukiwanie najlepszych rozwiązań”, „Tego potrzeba branży!” – to tylko nieliczne z opinii, którymi podzielili się uczestnicy pierwszej edycji konferencji.

Zobacz reportaż filmowy z Projekt BMS

Tematyka wydarzenia obejmuje najnowsze trendy i kompleksowe rozwiązania służące do integracji, monitorowania, sterowania, kontroli oraz optymalizacji pracy instalacji i urządzeń technicznych  w budynkach. Konferencja umożliwia prowadzenie dyskusji o nowościach w branży i perspektywach zastosowań systemów na polskim rynku, w tym sposobach na zwiększenie efektywności budynków.  Wydarzenie Projekt BMS dedykowane jest dla decydentów reprezentujących firmy o profilu integrator, instalator oraz facility i Energy management, służby techniczne i zarządców nieruchomością.

Zobacz relację foto z Projekt BMS

W trakcie dwóch dni przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie systemów automatyki budynkowej i technologii zarządzania budynkami. Do dyspozycji uczestników będzie dostępna część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu indywidualne konsultacje. Swoją wiedzą w trakcie wykładów i debaty podzielą się również eksperci branżowi oraz przedstawiciele instytucji branżowych. Wieczorny bankiet i część integracyjna zaowocują w nieformalne kontakty, które przełożą się na efektywną współpracę z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Zobacz podsumowanie Projekt BMS 2016

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.projektbms.pl

Kontakt
Lockus Sp. Z o.o.
Edyta Marek, Menedżer Projektu, e-mail: emarek@lockus.pl
www.projektbms.pl, www.facebook.com/projektbms

Informacje o Organizatorze
Lockus sp. z o.o. specjalizuje się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych. www.lockus.pl

open