Home Biznes i Ludzie TRZECI SZKICOWNIK ARCHITEKTA!
TRZECI SZKICOWNIK ARCHITEKTA!
0

TRZECI SZKICOWNIK ARCHITEKTA!

0
0

Wspólnie z Oskarem Grąbczewskim z pracowni OVO Grąbczewscy Architekci i Partnerami biznesowymi przygotowaliśmy trzecią edycję Szkicownika Architekta, wydanego w ramach programu Promujemy Polską Architekturę.

Jesteśmy przekonani, że przedstawione w trzecim wydaniu szkice zainspirują Was i będą przydatne w Waszej nauce i pracy, szybko zapełniając się Waszymi nieszablonowymi pomysłami.

Oficjalna premiera trzeciej edycji będzie miała miejsce w poniedziałek podczas Dnia Młodego Architekta, 23 października br., w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Podczas warsztatów można będzie porozmawiać z arch. Oskarem Grąbczewskim, otrzymać jego Szkicownik i autograf. Natomiast prapremiera odbędzie się podczas XXI edycji warsztatów architektonicznych OSSA 2017, podczas których tutorem jest arch. Oskar Grąbczewski.

Partnerami biznesowymi trzeciej edycji Szkicownika Architekta są firmy: Aluplast, Arcelormittal, Austrotherm, Blachy Pruszyński, Elastolith, Hauraton, H+H, IGP, Ponzio, PIKS, Roben, SOMFY, TIKKURILA, Ulma, Winkhaus.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i @4YA, a także do udziału w Dniach Młodego Architekta, gdzie będzie można otrzymać najnowsze oraz dwa poprzednie wydania Szkicownika.

 

open