Home Builder Awards SEBASTIAN WALERYSIAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
SEBASTIAN WALERYSIAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017
0

SEBASTIAN WALERYSIAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2017

0
0

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz prestiżowego kierunku MBA w Wyższej Szkole Handlu i Prawa Łazarskiego w Warszawie. Z firmą Viessmann związany od 17 lat.

Od początku swojej ścieżki zawodowej, z krótką przerwą w latach 2009-2010, gdy w Funduszu Inwestycyjnym Mistral S.A pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego Projektami Biznesowymi, a następnie był prezesem zarządu firmy Giełda Wschodnia S.A.

W 2011 r. powołano go na stanowisko prezesa zarządu firmy Viessmann – doceniając jego kompetencje managerskie oraz duże doświadczenie w branży grzewczej.

Pytany o swój największy sukces, odpowiada, że jest to przed wszystkim umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami, opartych na obopólnym zaufaniu i szacunku.

Prywatnie, pasjonuje się wszelkimi nowinkami technologicznymi, zwłaszcza w zakresie motoryzacji. W czasie wolnym chętnie je testuje i czerpie z nich inspirację do działań nie tylko zawodowych. Wielki entuzjasta tenisa ziemnego oraz zimowych dyscyplin sportowych. Dumny ojciec dwóch synów.

 

open