Home Materiały i Technologie 20 NOWYCH KOLORÓW 2018 MARKI DEKORAL
20 NOWYCH KOLORÓW 2018 MARKI DEKORAL
0

20 NOWYCH KOLORÓW 2018 MARKI DEKORAL

0
0

Co roku marka Dekoral wybiera paletę nowych kolorów. W tym roku jest to szczególna kolekcja 20 kolorów, przygotowanych z okazji 20 letnich urodzin marki Dekoral.

Główną inspiracją była próba połączenia różnych przeciwstawnych elementów, romantycznych marzeń z równowagą i spokojem, odwagi z kompromisem i współpracą. Wnętrza w nowych kolorach marki Dekoral są wyraziste i dynamiczne, ale równie ważne jest w nich zachowanie ciszy i harmonii.

Czarny Płomień Tajemniczy i Odważny

Główną rolę odgrywa oczywiście kolor roku – Czarny Płomień, kolor który fascynuje, tworzy zarówno wnętrza awangardowe, jak i bezpieczne, pełne intymności i ciszy. Salony skąpane w czarni są wyrafinowane i oryginalne,  sypialnie pełne zmysłowości i tajemnicy. W zależności od naszego temperamentu, można pokusić się o wnętrze w całości pokryte Czarnym Płomieniem lub wybrać pojedyncze ściany. W niedużej przestrzeni najlepiej wyeksponować go tylko na jednej ze ścian –  tak, by nadmiar ciemnych kolorów nie zmniejszył optycznie pomieszczenia

 Dążymy do harmonii w rodzinnym salonie 

Salon to wnętrze, w którym toczy się życie towarzyskie całej rodziny. Ważny jest tutaj dobry nastrój, harmonia, wspólne przeżycia. Dzięki łagodnym, złamanym odcieniom zieleni z nowej kolekcji (Zimne Ognie) i jasnym błękitem (Słodka Łza), mamy szansę stworzyć pomieszczenie przytulne i wprawiające w dobry nastrój. Nie bójmy się też eksperymentów, czy bardziej odważnych zestawień w salonie. Nowym trendem w branży wnętrzarskiej w tym roku jest m.in. zestawianie intensywnych kolorów z pastelowymi. Taka kompozycja pozwala złamać powagę ciemnej tonacji, a delikatnym, jasnym barwom dodać dynamiki i wyrazu. W palecie Dekoral jest szeroki wybór kolorów, które można kreatywnie łączyć, osiągając harmonię i spójność stylistyczną. Zestawienie ciemnej zieleni (Delikatna Skała) z chłodną szarością (Słodka Sól) stworzą wnętrza nowoczesne, stylowe, a jednocześnie bezpieczne, pełne rodzinnych emocji.

Pokój jak ze snów dla Twojego malucha

Ważne, aby dobierając kolorystykę do pokoju dla dziecka, spróbować spojrzeć na świat jego oczyma. Pamiętajmy, że intensywne barwy pobudzają do działania, inne uspokajają. Wiemy, że niemowlęta czują się dobrze i bezpiecznie wśród pastelowych kolorów. Nowa paleta delikatnych pasteli marki Dekoral łącząca w sobie spokojne kolory błękitu wody, czy jasnego nieba idealnie nadaje się do stworzenia krainy z dziecięcych marzeń i snów. Takie barwy, jak jasna zieleń (Delikatna Mięta), pastelowy błękit (Słodka Łza), sprawią, że pokój naszego malucha stanie się przytulną oazą, pełną łagodności, delikatności i ciepła.

Sypialnia utkana z marzeń

W sypialni odpoczywamy, regenerujemy się po całym dniu. Nabieramy sił by o poranku ruszyć wypoczętym po nowe wyzwania. Tutaj możemy pozwolić sobie by być niepoprawnymi marzycielami, odpłynąć w świat snu i fantazji. W tak utkanej z marzeń sypialni, najlepiej sprawdzają się jasne, pastelowe barwy. Rozświetlają wnętrze, budują dobry nastrój i poczucie komfortu. Ciepłe odcienie szarości (Słodka Sól), ciepłe róże (Himalajski Cukier) stworzą przestrzeń pełną subtelności, lekkości oraz delikatności. Czy jednak w sypialni musi niepodzielnie rządzić tylko kolorystyka oparta na jasnych pastelach? Niekoniecznie. Jeśli lubisz mocniejsze, bardziej zmysłowe barwy postaw na odważne, połączenie głębokiej ciemnej barwy (Czarny Płomień) z ciepłym odcieniem różu (Himalajski Cukier). Z jednej strony stworzysz odważne i magnetyczne wnętrze, z drugiej zbudujesz atmosferę intymności i ciszy. Wyjątkowe efekty aranżacyjne daje również połączenie Czarnego Płomień z kolorem podbijającym w tym roku świat mody, designu. To Wyróżniony Róż, głęboki, z domieszką szarości odcień różu. Działa jako element łagodzący, wyciszający kompozycję kolorystyczną. Połączenie obydwu barw we wnętrzu daje efekt świeżości, sprawia, że sypialnia wygląda elegancko i stylowo. Poczują się w niej wyjątkowo osoby ceniące sobie wolność i własny styl.

Dekoral Clean & Color – Zabrudzenia znikają, kolor zostaje!

Satynowa farba lateksowa dostępna jest w 70 wariantach kolorystycznych. 7 x bardziej odporna na szorowanie niż standardowe farby odporna na szorowanie wg PN-EN- 13300. Zapewnia łatwe zmywanie plam i zabrudzeń. Jest bezpieczna dla dzieci i alergików.

cena: 78,58 zł brutto za 2,5 l.

Więcej informacji na www.dekoral.pl

 


O marce
PPG Deco Polska Sp. z o.o. (z siedzibą we Wrocławiu) to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, w tym sztandarowej marki Dekoral. Do PPG Deco Polska należą także marki: Dekoral Professional, Bondex, Drewnochron, Domalux, Domalux Professional, Sigma Coatings, Malfarb, ProGold, Centra Dekoral Professional, Studia Dekoral, Akademia Techniczna. Firma PPG Deco  Polska jest częścią koncernu PPG Industries – światowego lidera na rynku farb, lakierów  przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma powstała w 1883 roku. Zaopatruje klientów z branży przemysłowej, transportowej, budowlanej oraz klientów detalicznych. Siedziba PPG znajduje się w Pittsburghu (USA). Firma działa w ponad 60 krajach świata i zatrudnia ok. 40 tys. pracowników. Wartość sprzedaży w 2010 roku wyniosła 13,4 miliarda dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

open