Home News LUBIĘ WYZWANIA, A WIELOZADANIOWOŚĆ MNIE MOTYWUJE
LUBIĘ WYZWANIA,  A WIELOZADANIOWOŚĆ MNIE MOTYWUJE
0

LUBIĘ WYZWANIA, A WIELOZADANIOWOŚĆ MNIE MOTYWUJE

0
0

Aktywne w branży – Joanna Izabela Posłowska Członek Zarządu DWELL WELL DEVELOPMENT Prokurent FUNDAMENTAL GROUP

Nie jest łatwo przebić się kobietom w budownictwie. Mimo że jest nas już coraz więcej, to nadal w tej branży zdecydowanie przeważają mężczyźni. Niemniej skutecznie realizuję swoje plany zawodowe, a wynika to z pewnością z mojej pasji do tworzenia. Dobrze się czuję w świecie tzw. wielozadaniowości. Moją pracę doceniam, bo wciąż stawia przede mną nowe wyzwania, dzięki którym muszę się rozwijać. Ponadto lubię osiągać namacalne efekty. Cieszę się, że jestem dowodem na to, że sektor budowlano-deweloperski potrzebuje aktywnych kobiet. Ponadto doceniam możliwość rozwoju i wyzwania. A inspirują mnie ludzie z pasją, dla mnie oni czynią codzienny świat znacznie ciekawszym. Pasja jest ważnym elementem życia, również zawodowego – pobudza energię, zapał i kreatywność.

Solidne fundamenty rozwoju
Obecnie jestem członkiem zarządu Dwell Well Development oraz prokurentem Fundamental Group. Z branżą real estate jestem związana od 2005 roku. Na przestrzeni lat pełniłam funkcję dyrektor ds. sprzedaży i marketingu inwestycji deweloperskich, mieszkaniowych i komercyjnych. Od roku 2012 jestem członkiem zarządu Fundamental Group i odpowiadam za rozwój projektów deweloperskich oraz sprzedaż i komercjalizację projektów. Od tego czasu zrealizowałam wiele ważnych projektów, których PUM wynosi ponad 30 tys. mkw. Prowadzę również PR grupy Kapitałowej Fundamental Group. Dotychczasowe etapy mojej ścieżki zawodowej pozwoliły mi nawiązać szczególny kontakt ze współpracownikami, nauczyć się słuchać ludzi i z nimi rozmawiać, bo w tej branży jest to niezwykle ważne. Ostatnim moim ważnym projektem, który zaczyna się urzeczywistniać, jest warszawski kompleks hotelowy Mercure i ibis Warszawa Bielany zlokalizowany przy ul. Sacharowa. Z Grupą Hotelową Orbis podpisaliśmy właśnie warunkową umowę zarządzania budowanym przez nas combo hotelem.

Satysfakcja
Trudno o chęć do pracy, jeśli nie dostrzegasz sensu w tym, co robisz. Realizując cele, które uważasz za ważne i wartościowe, zyskujesz siłę do działania. Stajesz się również bardziej kreatywny i odczuwasz satysfakcję ze zrealizowanego projektu czy podjętego przedsięwzięcia. Zatem mnie motywuje uczucie satysfakcji po każdym dobrze wykonanym zadaniu czy zrealizowanym projekcie. W ogóle jestem surową osobą wobec siebie i wymagającą wobec zespołu, z którym pracuję. Bylejakość jest dla mnie nie do przyjęcia.

Wyzwania
Dwell Well jako część Fundamental Group zrealizuje inwestycję combohotelu, o której już wspominałam. Mamy ambicje dewelopera w segmencie hoteli, akademików, mieszkań na wynajem. Zatem na Bielanach powstanie nasz najnowszy projekt. Szukaliśmy właściwego przeznaczenia działki, gdyż wierzyliśmy w jej niesamowity potencjał, projekt ewaluował, aż udało się pozyskać międzynarodowy brand, który tak jak my uwierzył w sens tego przedsięwzięcia. Teraz wspólnie realizujemy ten projekt. Otwarcie zaplanowano na czerwiec 2020 r. Wielka rzecz, ale przed nami z pewnością wiele wyzwań.

open