Home Builder 4Young Architects 4 FUTURE DAY – DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA
4 FUTURE DAY – DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA
0

4 FUTURE DAY – DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA

0
0

Do tradycji programu Builder for the Future należą bezpłatne, całodniowe warsztaty przeznaczone dla studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem oraz architekturą. Multikino w Złotych Tarasach w Warszawie co roku zostaje wypełnione po brzegi pasjonatami inżynierii i architektury. Wszystko za sprawą Dnia Młodego Architekta i Inżyniera, którego kolejne edycje odbywają się pod hasłem 4FutureDay.

W tej edycji Builder for the Future Dzień Młodego Architekta i Inżyniera odbędzie się 21 października tradycyjnie w Multikinie Złote Tarasy. Studenci z całej Polski będą uczestniczyć w warsztatach, panelu dyskusyjnym i wykładach, których tematyka obejmie zagadnienia związane wyborem odpowiedniej ścieżki kariery przez przyszłych architektów i inżynierów. Będzie to doskonała okazja do spotkania z mentorami, którzy pomogą w zaplanowaniu kariery zawodowej. W trakcie wydarzenia będzie także można odwiedzić strefę kariery i skonsultować się ze specjalistami HR z największych w Polsce firm z branży budowlanej. Na 4 Future Day odbędzie się także bezpłatne szkolenie BIM.

Podczas 4 Future Day będą miały miejsce konsultacje w zakresie projektowania oraz zastosowania materiałów i technologii dla budownictwa i architektury z doradcami technicznymi  z firm będących Partnerami Programów Builder for the Young Architects oraz Builder for the Young Engineers.

Wydarzeniu przyświeca idea integracji młodych architektów i inżynierów, którzy po rozpoczęciu kariery zawodowej, będą ze sobą współpracować w procesie inwestycyjnym.

4 FUTURE DAY – Dzień Młodego Architekta i Inżyniera
21 października 2019 r.
Multikino Złote Tarasy w Warszawie
UDZIAŁ W WYDARZENIU BEZPŁATNY!

❗Rejestracja na 4 FUTURE DAY: http://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/101
❗Zapisy na warsztaty BIM: http://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/102

open