Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANTONI RUTKOWSKI, PREZES ZARZĄDU RUTKOWSKI DEVELOPMENT
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANTONI RUTKOWSKI, PREZES ZARZĄDU RUTKOWSKI DEVELOPMENT
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – ANTONI RUTKOWSKI, PREZES ZARZĄDU RUTKOWSKI DEVELOPMENT

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Założyciel i współwłaściciel prężnie rozwijającej się firmy deweloperskiej z wieloletnią historią i tradycją – Rutkowski Development. Ponadto wysokiej rangi specjalista w zakresie konstrukcji budowlanych i członek Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Od blisko 40 lat aktywnie współtworzy rynek budowlany w regionie Polski północno-wschodniej.

Pierwszą zarejestrowaną działalnością Antoniego Rutkowskiego, datowaną na rok 1990, był zakład ogólnobudowlany zajmujący się generalnym wykonawstwem projektów dla spółdzielni mieszkaniowych. Zdobyte na tym polu szerokie doświadczenie zawodowe zaowocowało rozpoczęciem działalności deweloperskiej w 2003 roku. W 2009 roku Antoni Rutkowski założył wraz z drugim pokoleniem spółkę Rutkowski Development, specjalizującą się w realizacji inwestycji mieszkaniowych i apartamentowych. Spółka posiada szeroką ofertę deweloperską, budując nieruchomości w regionach: warmińsko-mazurskim, podlaskim i pomorskim (z zakończonym projektem komercyjnym w woj. mazowieckim). Zróżnicowane lokalizacje inwestycji, usytuowane w atrakcyjnych miejscach (głównie nad wodą), ciekawa architektura idąca w parze z podwyższonym standardem oraz obsługa klienta na wysokim poziomie – to mocne fundamenty do budowania pozycji lidera w branży.

Dynamiczny rozwój spółki deweloperskiej i dążenie do zapewnienia kompleksowego wsparcia powstających projektów przyczyniły się do utworzenia kolejnych spółek skupionych wokół marki Rutkowski – RD Capital (zarządzenie nieruchomościami) oraz Rutkowski Hydraulika.

Warto wspomnieć, iż spółka Rutkowski Development, w wyniku dużego zaangażowania w wykonywaną działalność, otrzymała liczne wyróżnienia, m.in. tytuł Diament Forbesa 2017, Gazelę Biznesu 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, wręczoną przez Prezydenta Miasta Ełk z okazji 20-lecia działalności – Nagrodę Białej Lilii, a w 2018 roku, z okazji rocznicy 100-lecia Niepodległości Polski, okolicznościowy medal za działalność filantropijną i w uznaniu zasług Antoniego Rutkowskiego dla miasta Ełk.

open