Home Biznes i Ludzie EFEKTYWNE OGRZEWANIE
EFEKTYWNE OGRZEWANIE
0

EFEKTYWNE OGRZEWANIE

0
0

Budowa obiektów wielkokubatorowych, takich jak hale przemysłowe czy magazyny, wiąże się z podejmowaniem wielu decyzji dotyczących ich eksploatacji. Jedna z tych decyzji, szczególnie istotna w naszym klimacie, odnosi się do wyboru ogrzewania.

Inwestor, decydując się na ogrzewanie obiektu kubaturowego, często staje przed dylematem, jaki system zastosować. Dla pomieszczeń takich jak hale, magazyny czy supermarkety charakterystyczne jest występowanie znacznych strat ciepła w krótkim czasie. Dostosowanie się do nagłych zmian temperatury jest możliwe poprzez zastosowanie układu o dobrze dobranej mocy urządzeń i automatyki sterującej ich pracą w zależności od zmiany warunków panujących w obiekcie.

W artykule zaprezentujemy gazowe aparaty grzewczo-wentylacyjne, rozwiązanie popularne z uwagi na swoją skuteczność oraz niskie koszty inwestycyjne i eksploatacyjne. Firma FLOWAIR oferuje szeroki typoszereg gazowych nagrzewnic powietrza Robur Next-R (jednostki od 10,3 kW do 84 kW nominalnej mocy grzewczej), który pozwala dobrać urządzenie najlepiej pasujące do „charakteru” obiektu.

Cały artykuł do znalezienia za darmo w wersji cyfrowej. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Builder Polska z App Store, Google Play lub wejść na naszą stronę https://e.buildercorp.pl/ i zarejestrować się.


open