Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI PREZES ZARZĄDU PRUSZYŃSKI SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI PREZES ZARZĄDU PRUSZYŃSKI SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI PREZES ZARZĄDU PRUSZYŃSKI SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Krzysztof Pruszyński to jedna z najważniejszych oraz najbarwniejszych postaci przełomu XX i XXI wieku, która znacząco przyczyniła się do dynamicznego rozwoju w Polsce oraz w Europie stalowych systemów lekkich przegród budowlanych. To nie tylko świetny producent, ale także wielki wizjoner i kreator kultury systemów dachowych oraz ściennych. Jest założycielem firmy Blachy Pruszyński i twórcą Grupy Pruszyński skupiającej ponad 20 spółek w kraju oraz za granicą. Od samego początku istnienia przedsiębiorstwa, tj. od ponad 34 lat, stawia na wysoką jakość wytwarzanych wyrobów budowlanych. Jednakże starannie dobrani dostawcy komponentów, najlepsze maszyny produkcyjne i skrupulatna kontrola na każdym etapie produkcji nie są w stanie zastąpić tego, co w firmie najlepsze – w pełni profesjonalnego zespołu ludzi i sposobu jego działania.

Blachy Pruszyński to największy polski oraz jeden z największych w Europie producentów stalowych pokryć dachowych i systemów elewacyjnych. Zakład należy do grona firm rodzinnych. Szeroką ofertę handlową stanowią wyroby budowlane, takie jak: blachodachówki, kasety, blachy trapezowe, kasetony, płyty warstwowe w okładzinach metalowych, profile zimnogięte oraz inne elementy, które mogą być wykonane na indywidualne zamówienie.

Krzysztof Pruszyński miał znaczący wpływ na rozwój w Polsce i w Europie stalowych systemów lekkich przegród budowlanych. Dla firmy Blachy Pruszyński rok 2018 był czasem kontynuacji działań podjętych w poprzednich latach, tj. uruchomienia zakładu produkcji płyt warstwowych w okładzinach metalowych z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej typu PIR oraz ciągłego rozszerzania asortymentu wyrobów budowlanych.

open