Home News Wystartowała akcja Echo Investment i Somfy
Wystartowała akcja Echo Investment i Somfy
0

Wystartowała akcja Echo Investment i Somfy

0
0

Tylko do końca sierpnia do wygrania 3 000 zł na wyposażenie mieszkania – wystartowała akcja Echo Investment i Somfy.

Rośnie liczba domów i apartamentów w standardzie smart. Doskonałym przykładem są projekty mieszkaniowe Echo Investment, wyposażone w systemy Somfy do sterowania urządzeniami. Teraz wszyscy słuchacze RMF FM i RMF Classic, którzy wezmą udział w konkursie organizowanym przez dewelopera mogą wygrać gotówkę i voucher na zakupy smart urządzeń. Partnerem akcji jest Somfy Polska.

Echo Smart to nowy standard w budownictwie mieszkaniowym. To rozwiązania, które poprawiają wygodę i podnoszą poziom bezpieczeństwa na co dzień. Sercem systemu jest centrala TaHoma® DIN marki Somfy, która pozwala zdalnie z aplikacji w smartfonie sterować urządzeniami domowymi. Ponadto mieszkańcy w zależności od inwestycji otrzymują w standardzie możliwość regulacji oświetlenia, ogrzewania czy urządzenia, które zadbają o bezpieczeństwo w domu Jednocześnie w zależności od indywidualnych preferencji mogą rozbudować system o nowe elementy i dopasować jego działanie do swoich potrzeb m.in. dzięki scenariuszom, czyli listom zadań, które urządzenia wykonają automatycznie, bez udziału mieszkańców. W portfolio Echo Investment znajdują się już trzy oddane inwestycje wyposażone w Echo Smart, czyli warszawskie Widoki Mokotów i Moje Miejsce oraz Ogrody Graua we Wrocławiu.

Organizowany przez dewelopera w partnerstwie z Somfy konkurs  ma na celu popularyzację technologicznych rozwiązań jako nowego standardu w budownictwie mieszkaniowym.

Wygraj 3 000 zł na wyposażenie mieszkania

„Co powinno być na Twoim osiedlu by dobrze Ci się żyło?”– tak brzmi pytanie w konkursie, organizowanym przez Echo Investment na antenie radia RMF FM oraz RMF Classic. Do końca sierpnia uczestnicy mają okazję w krótkiej wypowiedzi wykazać się kreatywnością, która zostanie nagrodzona gotówką oraz voucherem na zakupy w sklepie Somfy. To w sumie aż 3 000 zł brutto, dzięki którym można rozbudować smart mieszkanie o kolejne funkcjonalności, takie jak dodatkowe kamery czy czujniki pogodowe. Do końca sierpnia odbędą się dwie edycje konkursu. W każdy piątek w programie „Lato wszędzie” na antenie RMF FM, nagradzany będzie autor najciekawszego zgłoszenia w danym tygodniu.

Więcej o Echo Smart 

Letnia kampania, organizowana przez Echo Investment, której partnerem jest Somfy ma także realny wymiar edukacyjny. Przez dwa tygodnie w specjalnych blokach tematycznych na antenie RMF FM odbędą się rozmowy na temat zalet systemu Echo Smart i sterowania domem za pomocą smartfonu. Eksperci opowiedzą o najbardziej popularnych rozwiązaniach smart home, a także o korzyściach i mitach związanych z nowymi technologiami. Dodatkowo eksperci opowiedzą o udogodnieniach na osiedlach, które polepszają komfort i jakość życia mieszkańców.

Kampania potrwa do 28 sierpnia do końca dnia. Propozycje konkursowe można przesyłać za pośrednictwem formularza konkursowego https://www.rmf.fm/r/echo-investment.html. Dodatkowe informacje znajdują się również w mediach społecznościowych rozgłośni, organizatora konkursu Echo Investment oraz partnera akcji Somy.

SOMFY – to światowy lider w zakresie automatyki domowej i kluczowy dostawca rozwiązań smart home do sterowania w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Somfy od lat opracowuje produkty, które wprowadzają domy na poziom Internetu Rzeczy (Internet of Things). Łączy ze sobą jednym systemem różne urządzenia, zmieniając domy na całym świecie w komfortowe i bezpieczne domy inteligentne. Wysoką jakość produktów firmy Somfy ceni 220 milionów użytkowników.

Firma powstała w 1969 roku w Cluses we Francji. Międzynarodowy zasięg działalności obejmuje 160 oddziałów w 60 krajach na całym świecie, zatrudniając 8000 pracowników.

W Polsce spółka istnieje od 1996 roku. W 2014 roku powstała należąca do Somfy fabryka SOPEM w Niepołomicach. Obecnie oprócz jednostki produkcyjnej oraz Działu Badań i Rozwoju, funkcjonuje w Niepołomicach Wschodnioeuropejska Platforma Dystrybucyjna, która dostarcza produkty do odbiorców z całej Europy Środkowo-Wschodniej.

 www.somfy.p

open