Home News ORGANIZACJA NARZĘDZI PO TWOJEMU
ORGANIZACJA NARZĘDZI PO TWOJEMU
0

ORGANIZACJA NARZĘDZI PO TWOJEMU

0
0

Modułowy system przechowywania packout™ od milwaukee® rewolucjonizuje transport, organizację oraz przechowywanie elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i akcesoriów w każdej branży

Koszmarem każdego specjalisty jest moment, gdy nie może znaleźć odpowiedniego narzędzia do pracy. Dlatego ich organizacja ma ogromne znaczenie ze względu na efektywność i czas, a także przygotowanie na nieoczekiwane sytuacje. Nikt jednak nie chce zabierać ze sobą wielu zestawów, które nie są poręczne, a dodatkowo nie wyglądają profesjonalnie.

MILWAUKEE® to marka, która jest bardzo blisko specjalistów, dlatego zna ich wyzwania oraz potrzeby i odpowiada na nie wprowadzając rewolucyjne produkty. Jednym z nich jest Modułowy System Przechowywania PACKOUT™.

Modułowy system przechowywania packout™ umożliwia łączenie i wymienianie poszczególnych elementów z szerokiej oferty wszechstronnych i wytrzymałych skrzyń, organizerów i toreb, dzięki którym można stworzyć ponad 100 kombinacji zestawu. Dzięki temu ten wybrany przez użytkownika jest zawsze w pełni dopasowany do jego aktualnych potrzeb.

Zabierz swoje narzędzia w każdy teren

System PACKOUT™ wyróżnia się nie tylko możliwością dopasowania do potrzeb użytkowania, ale uniwersalną i nieograniczoną mobilnością.

Podstawą systemu jest SKRZYNIA PACKOUT™ 1, wykonana z odpornych na uderzenia polimerów, z kołami 9″, umożliwiającymi jazdę po każdej nawierzchni. Skrzynia jest przenośna, a także wytrzymała i można w niej transportować do 113 kg materiałów. Pełną kontrolę podczas transportu zapewnia wbudowana i bardzo wygodna rękojeść.

Niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach

Każda ze skrzyń narzędziowych i organizerów w systemie PACKOUT™ jest wykonana z odpornych na uderzenia polimerów, tak jak jego podstawa. Dzieki temu cały system zapewnia niezawodną wytrzymałość. Co więcej, kategoria ochrony IP65 zabezpiecza poszczególne elementy przed deszczem, brudem, a także przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Poszczególne produkty posiadają także dodatkowe rozwiązania zapewniające maksymalną wytrzymałość. Plecaki i torby zostały wykonane z nylonu balistycznego 1680D i posiadają metalowe zapięcia, suwaki i zatrzaski. Dodatkowo odpinane pasy na ramiona umożliwiają bardzo wygodne przenoszenie.

Stabilność konstrukcji

Poza wytrzymałością system PACKOUT™ wyróżnia także stabilność, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie elementy mają ujednolicony system mocowania, dzięki czemu można stworzyć jeden bardzo łatwy w transporcie zestaw.

Organizery wyposażone są w kosze, które można zamontować w dowolnie wybranym miejscu. Specjalnie uktszałtowana pokrywa zabezpiecza przed przemieszczaniem się ich zawartości podczas transportu.

Ponad 100 kombinacji zestawu

W ofercie PACKOUT™ znajduje się wózek, płyta montażowa, krata oraz wiele różnych skrzyń, toreb, plecaków, organizerów i wkładów piankowych umożliwiających stworzenie zestawu odpowiadającego na potrzeby profesjonalistów. 

Kompaktowa skrzynia PACKOUT™ ma podstawę o połowie szerokośći normalnej skrzyni i wysokość równą 3 organizerowm średnim (lub 2 średnim i 2 slim). Jej maksymalny udźwig 34 kg. Została wyposażona w szybkie w regulacji przegródki, umożliwiające w pełni konfiguowalną organizację narzędzi i akcesoriów. Wyjmowana taca pozwala na wygodne przechowywanie mniejszych akcesoriów i narzędzi ręcznych.

Natomiast skrzynia termoizolacyjna PACKOUT™ utrzymuje niską temperaturę do 30 godzin, dzięki ochronie IP65 nie przecieka i nie pozwala, aby do środka dostał się pył. Posiada także wbudowany otwieracz do butelek.

Stwórz swój własny idealny PACKOUT™!

Dzięki kreatorowi internetowemu można sprawdzić i wybrać odpowiednie elementy PACKOUT™ tak, aby stworzyć idealny zestaw odpowiadający na indywidualne potrzeby.

open