Home News ACCIONA kończy terminowo budowę U-City Residence
ACCIONA kończy terminowo budowę U-City Residence
0

ACCIONA kończy terminowo budowę U-City Residence

0
0

To aktywny rok dla dewelopera znanego i działającego już 30 lat na terenie Warszawy. ACCIONA w tym roku kończy dwie inwestycje mieszkaniowe i przekazuje do odbiorów dla klientów (AR4 w Miasteczku Wilanów oraz osiedle U-City Residence). Osiedle U-City Residence zlokalizowaane jest w dzielnicy Warszawa Ursus-Gołąbki przy ulicy Henryka Brodatego 10, 10A, 12, 12A, 14, 14A. Budowa osiedla rozpoczęła się w lutym 2020 roku. Zakończenie robót budowlanych oraz formalne zakończenie dziennika budowy planowane jest na koniec lipca 2021 roku.

W ramach osiedla U-City Residence powstało 6 wielorodzinnych, wolnostojących budynków o niskiej zabudowie i łącznej liczbie 171 mieszkań. Osiedle usytuowane jest w willowej części dzielnicy Ursus – Gołąbki. To część dzielnicy Ursus o sielankowym charakterze przedmieść. Główne jego atuty to niska okoliczna zabudowa, otoczenie zieleni, liczne place zabaw, parki, szkoły, przedszkole i żłobki. Okoliczna, rozwinięta infrastruktura pozwala dotrzeć do centrum Warszawy w 20 minut (zarówno samochodem, jak też kolejami mazowieckimi).  Nie tylko lokalizacja odróżnia ten projekt od innych osiedli powstających na terenie dzielnicy Ursus ale także architektura. Czysta forma, dobrze doświetlone mieszkania i planowana zieleń dopełnią projekt. Osiedle cechuje nieszablonowa architektura. Autorem projektu osiedla jest światowej sławy studio architektoniczne Kuryłowicz & Associates. Kameralna atmosfera, bezpieczeństwo oraz przyjazny charakter osiedla w otoczeniu zieleni tworzą harmonijne środowisko do zamieszkania dla przyszłych mieszkańców. Dodatkowo w  okolicy osiedla znajdują się sklepy, restauracje, przedszkola, żłobki, szkoły oraz obiekty rekreacyjne i sportowe.

–  Rok 2020 był dużym wyzwaniem dla wszystkich, tym bardziej chciałam podkreślić jak cieszy nas, że budowa osiedla  U-City Residence przebiegła planowo, za co dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w ten proces. Okres pandemii bardzo wpłynął na naszą branżę, jak też na preferencje klientów odnośnie zakupu mieszkań. Jak w przypadku licznych inwestycji wzrosło zainteresowanie mieszkaniami z ogrodami i tarasami, które sprzedały się także u nas błyskawicznie. Do dyspozycji kupujących pozostają cztery kąty o powierzchni 50-70 m2. Nasze biura działają bardzo sprawnie i szybko odpowiadają na zapytania nabywców. Oferujemy także możliwość odwiedzenia inwestycji i obejrzenia gotowych lokali – mówi Katarzyna Unold, Dyrektor Zarządzająca w ACCIONA.

Zakończenie budowy inwestycji U-City Residence planowane jest na koniec lipca tego roku. Następnie inwestycja przekazana jest do odbiorów technicznych i sanitarnych, by jeszcze w III kwartale tego roku deweloper mógł zaoferować odbiór mieszkań właścicielom. W ofercie nadal dostępne są mieszkania o metrażu 50-70 m2 z loggiami. Deweloper oferuje możliwość odwiedzenia inwestycji i obejrzenia gotowych lokali. Odbiory mieszkań i przekazywanie kluczy włąsciielom przewidziane jest na 3 kwartał tego roku.

www.ucityresidence.pl

open