Home Biznes i Ludzie LATO ZWYCIĘZCÓW
LATO ZWYCIĘZCÓW
0

LATO ZWYCIĘZCÓW

0
0

Rok temu ze względu na pandemię prowadzona przez ostatnie 12 lat kampania LATO JAKOŚCI przeszła transformację w CYFROWE LATO. „Pionierzy Cyfryzacji” opowiedzieli jak wygląda u nich ten proces i jakich narzędzi online używają w komunikacji z klientami. Rok temu wszyscy byliśmy bardziej online niż offline.

Dziś, na szczęście, wychodzimy z pandemii, luzujemy obostrzenia, wyglądamy „normalności”! Wszelkie analizy i dane wskazują na dobrą koniunkturę w branży. Nie brak oczywiście niebezpieczeństw, ale branża budowlana wychodzi z tego trudnego sprawdzianu obronną ręką.

Winston Churchill mawiał, że „dopóki mamy wiarę w naszą sprawę i niezłomną wolę zwycięstwa, zwycięstwo nie będzie nam odmawiane.” Od marca 2020 wszyscy pokazaliśmy moc naszej wiary i woli zwycięstwa. Stąd tegoroczna kampania – LATO ZWYCIĘZCÓW.

Nie są to jedynie frazesy, puste słowa. Firmy, organizacje, marki biorące udział w tegorocznej kampanii, nie tylko walczyły o przetrwanie, ale miały pomysł, wiarę i wolę. Nie tylko przetrwały, ale obroniły pozycję liderów. Są ZWYCIĘZCAMI!

Trudny sprawdzian, bezprecedensowe doświadczenie, historia pisana na żywo. Zdaliśmy egzamin. Oddajemy głos ZWYCIĘZCOM! Jak zwycięsko wyjść z szoku gospodarczego i społecznego, czym w ujęciu globalnym jest pandemia, dowiadujemy się z FORUM. GALERIA obrazuje siłę i potencjał branży – produkty sprawdzone, nowości, oddane inwestycje. Z pewnością nie był to rok stracony 

Wyjątkowy czas. Trudny i wyjątkowy. Niech LATO ZWYCIĘZCÓW będzie tego świadectwem.

Zapraszam do śledzenia kampanii również w sierpniowym wydaniu Buildera! Jak nie raz podkreślałem – wszyscy jesteśmy ZWYCIĘZCAMI!

 

DOMINIK SUWIŃSKI
WICEPREZES ZARZĄDU
DYREKTOR MARKETINGU i SPRZEDAŻY

LATO ZWYCIĘZCÓW LIPIEC 2021 – ZOBACZ

open