Home BUILDER RANKING BUILDER RANKING EDYCJA III
BUILDER RANKING EDYCJA III
0

BUILDER RANKING EDYCJA III

0
0

Wspólnie z Radą Programową projektu Build the Future, którego inicjatorem są magazyn „Builder”, PwC Polska i Dun&Bradstreet Polska, już po raz trzeci przyjrzymy się szczegółowo przedsiębiorstwom budowlanym, aby opublikować ich ranking.

Projekt Ranking Buildera wychodzi z założenia, że transparentna informacja jest filarem zaufania w biznesie. Uznajemy, że ważne z perspektywy całej gospodarki firmy z sektora budowlanego w Polsce zasługują na pełne, wiarygodne i rzetelne zestawienie dotyczące pozycji finansowej jego liderów. Firmy budowlane podzieliliśmy na 3 segmenty – deweloperzy, generalni wykonawcy i producenci materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Badaniu będą podlegać finanse łącznie 300 firm zawarte w ogólnodostępnych sprawozdaniach finansowych.

Builder Ranking to także okazja do dyskusji z przedstawicielami sektora budowlanego o problemach branży, wsparcie w kreśleniu trendów oraz wyzwań w celu dalszego unowocześniania sektora budowlanego w Polsce. To również prezentacja menedżerów oraz właścicieli firm polskiej branży budowlanej zasługujących na docenienie.

3. edycja Rankingu Buildera ukaże się w specjalnych dodatkach do magazynu Builder: „Generalni Wykonawcy” w numerze grudniowym br., „Producenci” w styczniowym 2022 roku., a „Deweloperzy” w lutowym 2022 roku.

W skrócie Builder Ranking Edycja III to:

  • Jedyne takie zestawienie 300 największych firm budowalnych w Polsce z podziałem na deweloperów, generalnych wykonawców i producentów.
  • Informacje o kondycji finansowej firm z sektora budowlanego i jej zmianach.
  • Zestawienia, porównania i analizy.
  • Odpowiedź na pytanie: Kto w górę? Kto utrzymał, a kto nie obronił swojej pozycji?
  • Komentarze ekspertów i menedżerów największych firm budowlanych.

 Linki:

open