Home Aktualności Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa
Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa
0

Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa

0
0

Dyrektor zarządzający w Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD), Paweł Wróblewski, został uhonorowany nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa, przyznawaną przez Ogólnopolską Federacje Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, w ramach plebiscytu Orły Polskiego Budownictwa.

Związek POiD jako jedna z największych organizacji branżowych prowadzi szereg działań mających na celu promocje przedsiębiorstw i wybitnych osobowości, które zmieniają polską branżę. W tym roku, przedstawiciel Związku POiD, Paweł Wróblewski, został doceniony przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców i wyróżniony nagrodą Zasłużony Dla Polskiego Budownictwa.

Paweł Wróblewski jest m.in. absolwentem dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz marketingu międzynarodowego studiów MBA w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych im Fryderyka Skarbka w Warszawie. Z branżą stolarki budowlanej związany jest od 1997, zdobywając doświadczenie w takich przedsiębiorstwach jak Stolarka Wołomin S.A. i König Stahl Sp. z o.o. . Funkcję dyrektora zarządzającego POiD pełni od 2005 roku. Paweł Wróblewski m.in. jest inicjatorem wielu projektów, których celem jest integracja i promocja branży stolarki otworowej. Wśród nich realizowana od 2010 roku najważniejsza konferencja branżowa Kongres Stolarki Polskiej, kampania edukacyjna „Dobry Montaż”, realizowana w ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA – Monteriada, czy pierwszy architektoniczny konkurs dla branży stolarki: POiD Building Awards. Z ramienia POiD dyrektor nadzorował wiele projektów wspierających rozwój branży stolarki budowlanej w Polsce min. nadzór nad realizacją Branżowego Programu Promocji dla branży stolarki budowlanej, wprowadzenia zawodu montera stolarki budowlanej do szkół branżowych I stopnia, a obecnie technika montażu i automatyki stolarki budowlanej w szkołach branżowych II stopnia.

Oprócz kluczowych, cyklicznych projektów, Paweł Wróblewski realizuje dla Związku Polskie Okna i Drzwi szereg inicjatyw, których celem jest propagowanie producentów stolarki w środowisku biznesowym.

open