Home Architecture Design Miedziane sufity od BARWY SYSTEM
Miedziane sufity od BARWY SYSTEM
0

Miedziane sufity od BARWY SYSTEM

0
0

Biblioteka Narodowa w Warszawie, według projektu modernizacji przygotowanego przez KONIOR STUDIO, to zdecydowanie jedna z najbardziej zjawiskowych realizacji, przy których współpracowała BARWA SYSTEM. Firma dostarczała oraz montowała sufity i metalowe zabudowy pionowe.

Do realizacji projektu użyto szlachetnych materiałów, takich jak miedź, stal, drewno oraz kamień, co miało na celu wizualne uatrakcyjnienie wnętrza i jednocześnie zachowanie modernistycznego charakteru czytelni. Po wejściu do biblioteki pierwszym elementem przykuwającym uwagę jest niesamowity bursztynowy kolor sufitu. Osiągnięcie takiego efektu było możliwe poprzez zastosowanie miedzianej siatki cięto-ciągnionej. Zabudowy schodów oraz zabudowy świetlików to elementy, które były tworzone specjalnie pod projekt przebudowy Biblioteki Narodowej. Do produkcji tych paneli użyto blachy stalowej, która po poddaniu odpowiedniej obróbce pozwoliła uzyskać estetyczne zabudowy. Są to elementy, które opracowano indywidualnie pod ten projekt, dlatego idealnie wpisują się w charakter biblioteki.

Zwiększamy możliwości

Praca przy tej wymagającej realizacji przyczyniła się do wzbogacenia doświadczenia zespołu BARWA SYSTEM Sp. z o.o., co wpisuje się w motto ciągłego rozwoju firmy, jak również możliwości technologicznych i produkcyjnych oraz proponowania nowych rozwiązań. Wdraża projekty wielkogabarytowych paneli ściennych i sufitowych, optymalizuje rozwiązania akustyczne, wdraża wyroby tekstylne – sufity oraz zabudowy ścienne z filcu. Jest to czas przełomowy dla firmy, która odświeża i rozwija park maszyn, wyposaża się w najnowocześniejsze maszyny do precyzyjnego cięcia oraz gięcia blach, tym samym zwiększa swoje możliwości technologiczne i wydajność.

Kompleksowa obsługa

Firma specjalizuje się w obróbce surowców takich jak stal, aluminium, siatka cięto-ciągniona i płyty kompozytowe. Asortyment, jaki znajduje się w jej ofercie, to m.in. metalowe sufity rastrowe, listwowe, kasetonowe, sufity z siatki cięto-ciągnionej, zabudowy pionowe, okładziny ścienne wewnętrzne i elewacyjne oraz indywidualne rozwiązania tworzone na potrzeby nowych projektów. Metalowe produkty BS charakteryzują się trwałością i estetyką na najwyższym poziomie. Prawie 30 lat doświadczenia w branży produkcyjno-budowlanej oraz setki zrealizowanych projektów sprawiły, że dziś BARWA SYSTEM proponuje kompleksową obsługę – od opracowania projektowego, doradztwa technicznego po dostawę i montaż. Wszystkie produkty marki BARWA SYSTEM oraz zdjęcia z realizacji można zobaczyć na stronie: www.barwasystem.pl oraz śledząc media społecznościowe.


Zdjęcia archiwum BARWA SYSTEM

open