Home News MACO Innovation Tour rusza w trasę po Polsce
MACO Innovation Tour rusza w trasę po Polsce
0

MACO Innovation Tour rusza w trasę po Polsce

0
0

Już 30 września w Gliwicach rozpoczyna się polska część MACO Innovation Tour, czyli największego tegorocznego wydarzenia technologiczno-marketingowego w branży stolarki otworowej. Na drogę wyjedzie ciężarówka, w której naczepie kryje się 65-metrowy showroom z premierowymi i prototypowymi rozwiązaniami MACO i HAUTAU. Ciężarówka zawita do 8 polskich miast: Gliwic, Poznania, Krakowa, Lublina, Warszawy, Białegostoku, Trójmiasta i Torunia. Do udziału w tourze zaproszeni są wszyscy przedstawiciele branży stolarki okienno-drzwiowej, m.in. producenci, dealerzy i dostawcy, a także architekci, deweloperzy i przedstawiciele firm budowlanych.

W mobilnym showroomie będzie można zobaczyć m.in. innowacyjny system ryglowania INSTINCT by MACO, który zrywa z tradycyjnym pojmowaniem zamków listwowych. Składa się z kilku niezależnych modułów ryglujących, które można umieścić w dowolnym miejscu skrzydła drzwiowego. System jest w pełni elektroniczny i nie wymaga stosowania wkładek bębenkowych.

Inne premiery prezentowane podczas Innovation Tour to m.in. M-TS, czyli najszybszy i najcichszy zamek motoryczny oraz InfinityView, czyli wyjątkowo smukły system przesuwny, z profilami o szerokości zaledwie 50 mm. Ponadto zostanie pokazanych wiele rozwiązań, które do tej pory nie były prezentowane polskiej publiczności.

Wszystkie przystanki Innovation Tour odbędą się w targowej formule: na gości czekać będą przedstawiciele działu sprzedaży, działu technicznego i marketingu, którzy oprowadzą po showroomie, a także zaproszą do rozmów przy kawie. Z tą różnicą, że aby odwiedzić mobilne stoisko targowe MACO, nie trzeba jechać kilkuset kilometrów i przekraczać granicy kraju – wystarczy udać się do pobliskiego miasta.

Polska część Innovation Tour rozpocznie się 30 września w gliwickiej siedzibie MACO Polska, a zakończy się 26 października w Toruniu. Już teraz można odbierać darmowe bilety na to wydarzenie: https://innovationtour.maco.eu oraz dowiedzieć się więcej o całym przedsięwzięciu na stronie http://maco.eu/ontour

open