Home Builder For The Future WARSZTAT MŁODEGO ARCHITEKTA
WARSZTAT MŁODEGO ARCHITEKTA
0

WARSZTAT MŁODEGO ARCHITEKTA

0
0

Czy marzysz o tym, aby poznać tajniki świata architektury od prawdziwych mistrzów branży? Czy chcesz rozwijać swoje umiejętności i inspirować się najnowszymi trendami w projektowaniu? Mamy dla Ciebie idealną okazję! Zapraszamy Cię serdecznie na Warsztat Młodego Architekta, który odbędzie się 27 października 2023 roku, o godzinie 11:00, w siedzibie partnera programu B4YA, firmy TREMCO CPG, mieszczącej się przy ul. Marywilskiej 34, BUDYNEK C1, II PIĘTRO w Warszawie.

Co na Ciebie czeka?

Podczas tego niezwykłego wydarzenia będziesz miał/a okazję uczyć się od najlepszych w branży architektonicznej. Jan Chwedczuk, doświadczony architekt z firmy APA Wojciechowski Architekci, oraz architektka Paulina Pilichowska, specjalistka ds. specyfikacji z Tremco CPG, poprowadzą warsztaty, podczas których podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją do architektury.

Gdzie i kiedy?

Data: 27 października 2023
Godzina: 11:00
Lokalizacja: TREMCO CPG, ul. Marywilska 34, budynek C1, II piętro, Warszawa

Czego dowiesz się podczas wydarzenia?

1. Podstawy dobrego warsztatu pracy projektanta
Odkryj kluczowe elementy efektywnego warsztatu pracy architekta. Dowiedz się, jak organizować swoją pracę, aby osiągać najlepsze rezultaty.

2. Edukacja, samokształcenie i dostęp do rzetelnej, specjalistycznej wiedzy
Poznaj źródła wiedzy, które pomogą Ci stale się rozwijać. Zdobądź wskazówki dotyczące samokształcenia i inspiracji w dziedzinie architektury i budownictwa.

3. Rola konkursów w rozwoju kariery architekta
Dowiedz się jak uczestnictwo w konkursach może wpłynąć na Twój rozwój zawodowy i osobisty?

4. Współpraca branżowa w procesie projektowym i realizacyjnym
Zrozum jak współpraca między specjalistami różnych branż prowadzi do bardziej zintegrowanych i efektywnych rozwiązań projektowych?

5. Zrealizowany projekt – wspólne dzieło, wspólne osiągnięcia
Przyjrzyj się z bliska przykładom zrealizowanych projektów i obiektów. Jakie wyzwania napotkano i jak zostały one pokonane? Wspólne sukcesy architektów i ich zespołów.

6. Architekt na rynku pracy – różne oblicza zawodu architekta
Poznaj różnorodność zawodu architekta. Jakie możliwości kryją się w pracy zarówno w firmie architektonicznej, jak i u producenta materiałów budowlanych? Jak dostosować swoje umiejętności do różnych kontekstów zawodowych?

Czego się nauczysz?
  • Nowoczesne trendy w architekturze: Poznasz najnowsze koncepcje i style, które kształtują dzisiejszy świat architektury.
  • Praktyczne umiejętności projektowania: Nauczysz się praktycznych technik projektowania, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności.
  • Inspirujące case study: Przyjrzymy się najbardziej inspirującym projektom z dziedziny architektury, które zmieniają oblicze miast na całym świecie.

Imienny certyfikat

Każdy zarejestrowany wcześniej uczestnik wydarzenia otrzyma imienny certyfikat, potwierdzający udział. Aby otrzymać certyfikat należy w dniu wydarzenia zeskanować swój unikalny QR kod, który otrzymasz w wiadomości. Kod dostępny jest również w zakładce mój QR.

Jak wziąć udział?

Aby uczestniczyć w Warsztacie Młodego Architekta, wystarczy się zarejestrować.

open