Home ARCHIWUM BUILDER – MAJ 2017
BUILDER – MAJ 2017
0

BUILDER – MAJ 2017

0
0

Co roku wielu młodych ludzi, absolwentów wyższych uczelni technicznych w Polsce, poszukuje dobrze płatnej pracy za granicą i decyduje się na emigrację. Szuka perspektyw rozwoju zawodowego, ale też tak prozaicznych aspektów życia, jak możliwość utrzymania się, ubezpieczenia, stabilizacji związanej z umową o pracę.

W kraju – najbliższe lata stwarzają bardzo dobrą wizję rozwoju dla branży architektonicznej i budowlanej, a więc i szansę dla młodych, początkujących inżynierów.
Jak wykorzystać tę szansę? Warto poznać rynek i działające na nim firmy oraz nowoczesne rozwiązania, warto być aktywnym, wykazać się umiejętnościami, pasją, ambicją i twórczym myśleniem, edukować się i rozwijać. Bo zawód inżyniera, zarówno architekta, jak i inżyniera budownictwa, wymaga talentu, pracy i ciągłego doskonalenia.
Społeczna misja Buildera będzie na pewno w tym zakresie dużym wsparciem młodego pokolenia. Warto, by podjęli to wyzwanie, aby móc uczestniczyć w ciekawych, ambitnych projektach i w kształtowaniu wizji przyszłości tej rozległej i ważnej dziedziny, jaką jest inżynieria, budownictwo i architektura.
Wspólnie z wybitnymi architektami i inżynierami budownictwa oraz naukowcami i grupą wiodących firm, działających na polskim rynku budowlanym w różnych jego segmentach, zainicjowaliśmy program, który ma na celu ułatwić młodym ludziom rozpoczęcie kariery zawodowej w kraju. Konkursy są bardzo ważnym elementem tego startu. Zapraszamy wszystkich młodych inżynierów do skorzystania z możliwości, jakie daje program BUILDER For The Future, słowami prof. Żółtowskiego: „Jeżeli ktoś pragnie, aby jego praca nie była udręką od 8.00 do 16.00, jeżeli chce poczuć emocje, radość tworzenia i dumę po zakończeniu, to znaczy, że jest gotów do tego zawodu”.
Najbliższe spotkanie – już 16 maja w Warszawie.

Zapraszamy!

Danuta Burzyńska
Redaktor naczelna

Spis treści>>

open