Home ARCHIWUM BUILDER – LIPIEC 2017
BUILDER – LIPIEC 2017
0

BUILDER – LIPIEC 2017

0
0

Jakość – na niej powinien opierać się proces inwestycyjno-budowlany. O jakości warto rozmawiać, a jej znaczenie, trudne do przecenienia, warto przypominać w różnym kontekście.

… w kontekście: produkcji, wyrobów, ich dostaw i reżimu technologicznego, opracowywanych projektów, realizowanych robót, eksploatacji obiektów, ale również w kontekście współpracy wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego i międzybranżowej relacji w danym projekcie. Jak dbać o jakość i dlaczego warto w nią inwestować? Jak ją zagwarantować i gwarancji tej dotrzymać?
– „Builder” oddaje głos wiodącym na polskim rynku firmom, dla których priorytetem jest jakość i solidność w prowadzonej działalności.
Warto przy tym pamiętać, że oprócz przyjętych strategii, nowoczesnych metod i narzędzi wspomagających zapewnienie jakości, jak m.in. technologia BIM, oraz będących potwierdzeniem jakości, jak np. certyfikacja budynków (LEED i BREEAM), u podstaw leży po prostu odpowiedzialność i uczciwość – producenta, dostawcy, projektanta, wykonawcy i inwestora!

Zapraszam do lektury

Danuta Burzyńska
Redaktor Naczelna

W lipcowym numerze miedzy innymi: Wywiad – 25 lat Seleny w Polsce, Lato Jakości 2017 – X edycja kampanii promocyjnej Buildera, Metamorfozy – Szczecin rewitalizuje waterfront i centrum, w dziale Nauka i Budownictwo – Betony lekkie w konstrukcjach sprężonych oraz lekka obudowa w nadbudowach i renowacjach oraz dodatek branżowy – Bezpieczeństwo pożarowe, a w dziale Architektura & Design: Profile – HRA Architekci, Projekty i realizacje – Architektura na straży pamięci.

SPIS TREŚCI

open