Home News BE THE WINNER – WIŚNIOWSKI DLA SPORTU
BE THE WINNER – WIŚNIOWSKI DLA SPORTU
0

BE THE WINNER – WIŚNIOWSKI DLA SPORTU

0
0

Marka WIŚNIOWSKI została sponsorem tytularnym IRONMAN KIDS i oficjalnym sponsorem 5i50 IRONMAN WARSAW. Wydarzenia odbędą się odpowiednio w sobotę i niedzielę 15 i 16 czerwca. Start będzie miał miejsce nad Jeziorem Zegrzyńskim, zaś meta znajdować się będzie przy Syrence Warszawskiej. Trasy dla najmłodszych zostały opracowane pod konkretne kategorie wiekowe, a startować będą na Bulwarach Wiślanych. Marka sponsoruje wydarzenie w ramach swojego wieloletniego projektu „BE THE WINNER”, mającego na celu wsparcie sportowców zawodowych jak i amatorów.

5i50 IRONMAN WARSAW
5i50 IRONMAN WARSAW to międzynarodowe i jedne z najbardziej wymagających zawodów triathlonowych na świecie. Trasa pływacka liczy 1,5 km, kolarska 40 km, a biegowa 10 km. Na starcie pojawić się może nawet ponad 1500 zawodników. Ta prestiżowa impreza przyciąga z roku na rok coraz więcej osób, zarówno uczestników, także tych z zagranicy, jak i kibiców.

WIŚNIOWSKI wspiera sport – BE THE WINNER
Sport ma wiele wspólnego z biznesem – osiągnięcie w nich sukcesu wymaga ambicji, ciągłego doskonalenia siebie oraz ciężkiej i systematycznej pracy. Czymś naturalnym jest więc współpraca tych dwóch światów przy zdobywaniu kolejnych szczytów. Marka WIŚNIOWSKI, angażując się w sponsoring sportowy, wspiera lokalne i globalne wydarzenia, które promują zdrowy tryb życia i uniwersalne wartości. Sport pozwala mierzyć się ze swoimi słabościami i realizować swoje ambicje. I tego warto uczyć już od najmłodszych lat, dlatego WIŚNIOWSKI bierze aktywny udział w dziedzinach sportowych, czego potwierdzeniem jest projekt BE THE WINNER.

Dlatego właśnie marka WIŚNIOWSKI została sponsorem tytularnym WIŚNIOWSKI IRONMAN KIDS  i oficjalnym sponsorem 5i50 IRONMAN WARSAW.

W projekcie BE THE WINNER wspieramy sportowców – zawodowców i amatorów – bo wierzymy, że wspólnie możemy odnosić sukcesy, a wsparcie solidnego partnera okaże się nieocenioną wartością. Wspieramy kibiców, by dzielić emocje, jakie towarzyszą im podczas zagrzewania do walki ich ulubionych zawodników i uwielbianych drużyn. Razem tworzymy społeczność ludzi aktywnych. Już teraz zapraszamy wszystkich do kibicowania najmłodszym 15 czerwca podczas WIŚNIOWSKI IRONMAN KIDS na Bulwarach Wiślanych w Warszawie oraz 16 czerwca na 5i50 IRONMAN WARSAW, gdzie o zwycięstwo zawalczą dorośli. Jest to sportowe święto stolicy i cieszymy się, że po raz kolejny będziemy wspierać tę inicjatywę. – mówi Irmina Długopolska, Menedżer ds. Sponsoringu Sportowego WIŚNIOWSKI.

open