Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018- KRZYSZTOF HORAŁA, PREZES ZARZĄDU HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018- KRZYSZTOF HORAŁA, PREZES ZARZĄDU HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018- KRZYSZTOF HORAŁA, PREZES ZARZĄDU HÖRMANN POLSKA SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018!

Krzysztof Horała
Prezes Zarządu
Hörmann Polska sp. z o.o.

 Krzysztof Horała – absolwent Politechniki Poznańskiej – z budownictwem związany jest od 1989 roku. Od samego początku działa w branży stolarki otworowej. Najpierw jako właściciel firmy produkującej bramy garażowe, a od 1992 jako prezes Hörmann Polska sp. z o.o. Firma Hörmann to europejski producent z ponad 80-letnią tradycją i szeroką ofertą dla budownictwa mieszkaniowego oraz obiektowego, a także dla przemysłu, rolnictwa i branży logistycznej. Produkuje bramy garażowe, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz urządzenia do automatycznego sterowania, a także bramy przemysłowe, systemy przeładunkowe i zamknięcia przeciwpożarowe. Od niedawna oferuje także systemy kontroli wjazdu.

W Polsce Hörmann ma cztery przedstawicielstwa – w Warszawie, Gdańsku, Sosnowcu i Poznaniu – oraz gęstą sieć partnerów handlowych. To właśnie zbudowanie zespołu najwyższej klasy specjalistów, którzy troskę o satysfakcję klienta umieją łączyć z wysoką efektywnością sprzedaży, prezes Hörmann Polska uznaje za swój główny sukces. Dzięki tym profesjonalistom firma od lat wprowadza na rynek nowe rozwiązania i ciągle poszerza asortyment, uruchomiła także działający 7 dni w tygodniu całodobowy serwis.

Krzysztof Horała aktywnie działa na rzecz rozwoju branży stolarki budowlanej w Polsce. Hörmann Polska sp. z o.o. jako aktywny członek Polskiego Związku Okien i Drzwi uczestniczy w akcji edukacyjnej Dobry Montaż, której celem jest zwrócenie uwagi na to, że fachowy montaż jest równie ważny jak dobry produkt.

open