Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – BOGDAN SEWERYN CZAPCZUK I DR INŻ. ANDRZEJ MACIEJ CZAPCZUK
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – BOGDAN SEWERYN CZAPCZUK I DR INŻ. ANDRZEJ MACIEJ CZAPCZUK
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – BOGDAN SEWERYN CZAPCZUK I DR INŻ. ANDRZEJ MACIEJ CZAPCZUK

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Bogdan Seweryn Czapczuk założył firmę F.B.I. TASBUD w 1985 roku. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, nieustannie wprowadzał innowacyjne rozwiązania, które umożliwiały zastosowanie najnowszych światowych technologii. Za swoje zasługi został odznaczony wieloma prestiżowymi nagrodami, m.in.: Brązowym Krzyżem Zasługi nadanym przez Prezydenta RP.

Dr inż. Andrzej M. Czapczuk jest wykładowcą akademickim i coachem dla kadry inżynierskiej, posiada bardzo bogaty dorobek naukowy poparty licznymi publikacjami i doświadczeniem zawodowym. Stanowisko Wiceprezesa Zarządu oraz Dyrektora Generalnego w Grupie F.B.I. TASBUD pełni od ponad dziesięciu lat. Poprzez innowacyjne podejście do biznesu sprawia, że Grupa nieustannie umacnia swoją pozycję lidera.

F.B.I. TASBUD jest firmą realizującą inwestycje na polskim i zagranicznym rynku od 35 lat. Generalny Wykonawca z wyłącznie polskim kapitałem prowadzi wszechstronną działalność w sektorze budowlanym. Spółka posiada własne biuro projektowe, co pozwala jej z łatwością realizować inwestycje we wszystkich konwencjach: design build (DB), build, design. F.B.I. TASBUD SA jest wiodącą spółką w Grupie mającej międzynarodowe spektrum działania. Ma również szerokie doświadczenie w budownictwie prefabrykowanym. W swoich strukturach posiada Pion Naukowo-Badawczy, co wyróżnia ją na rynku.

Największym sukcesem Prezesa i Wiceprezesa Zarządu związanym z zarządzaniem firmą jest wprowadzenie Grupy F.B.I. TASBUD na światowe rynki: europejskie, afrykańskie i azjatyckie. Obecnie wzmożona aktywność przedsiębiorstwa jest zauważalna także w krajach skandynawskich. Dzięki bardzo dobremu i długotrwałemu rozpoznaniu rynku Grupa spełnia wszelkie wymagania obowiązujące również na rynku szwedzkim.

open