Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2019 – MARIUSZ ZIEMECKI PREZES ZARZĄDU, D+H POLSKA SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2019 – MARIUSZ ZIEMECKI PREZES ZARZĄDU, D+H POLSKA SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2019 – MARIUSZ ZIEMECKI PREZES ZARZĄDU, D+H POLSKA SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze kontynuujemy prezentację laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Mariusz Ziemecki od ponad 20 lat jest zawodowo związany z rynkiem budowlanym, odnosząc sukcesy zawsze w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży relacyjnej. Przez lata swojej działalności był aktywny na rynku instalacji elektrycznych i niskoprądowych oraz izolacji technicznych, a obecnie szeroko pojętej ochrony przeciwpożarowej.W strukturach grupy D+H pracuje od 2014 r., najpierw na stanowisku dyrektora handlowego,następnie awansował na dyrektora zarządzającego, a od początku 2018 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu.

D+H Polska działa od 2000 r. jako oficjalny przedstawiciel D+H Mechatronic AG w Polsce. Oferta spółki obejmuje kompleksowe rozwiązania z zakresu oddymiania grawitacyjnego i mechanicznego, naturalnej wentylacji oraz sygnalizacji pożarowej. Firma posiada cztery oddziały handlowe. Główna siedziba spółki mieści się we Wrocławiu. D+H zapewnia wsparcie podczas projektowania, doboru produktów, dostawy oraz montażu urządzeń, a także ich konserwacji i serwisowania.

W czasie swojej pracy w D+H Mariusz Ziemecki przeprowadził kilka istotnych zmian mających wpływ na obecny kształt polskiej spółki. Na starcie zredefiniował politykę handlową D+H Polska. Z sukcesem wprowadził asortyment grupy do największych sieci hurtowni elektrycznych w kraju. Zainicjował przeniesienie produkcji panelowych central oddymiania do Polski, co pozwoliło na zoptymalizowanie ceny tej grupy produktowej.

open