Home Biznes i Ludzie TOPBUILDER 2020
TOPBUILDER 2020
0

TOPBUILDER 2020

0
0

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym.

Nagroda za najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne, za usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży oraz inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i w których zastosowano nowoczesne rozwiązania. TopBuilder to także wyróżnienie dla sektora IT&BIM, ale również dla producentów z branży budowlanej za usługi, produkty i technologie mające zastosowanie w architekturze oraz budownictwie.

W tym roku Kapituła wskazała 60 godnych rekomendacji podmiotów: inwestycji, usług i produktów. Nowości roku, innowacje oraz produkty rekomendowane, zweryfikowane rynkowo po latach eksploatacji – to trzy kategorie, w których tradycyjnie przyznano wyróżnienia producentom. Jak co roku wyniki konkursu odzwierciedlają dynamikę rozwoju i trendy nowoczesnego budownictwa w Polsce oraz pokazują dokonania na tym polu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, deweloperów i wykonawców oraz dostawców rozwiązań. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku nie tylko aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci, ale również znakomici, utalentowani i doświadczeni architekci. Patrząc uważnie na listę wyróżnionych, warto dostrzec inwestycje, które poza aspektami twórczymi i technicznymi doceniono właśnie za udaną współpracę jej realizatorów.

Wszystkim tegorocznym Laureatom XII edycji konkursu – zdobywcom tytułu i statuetek TopBuilder 2020 serdecznie gratulujemy i rekomendujemy branży!

prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz
Przewodniczący Rady Naukowej „Buildera” i Kapituły wyróżnień

mgr inż. Danuta Burzyńska
Redaktor Naczelna „Buildera”

LAUREACI NAGRODY TOPBUILDER 2020

open