Home Topbuilder TARCZA DIAMENTOWA DT 600 U
TARCZA DIAMENTOWA DT 600 U
0

TARCZA DIAMENTOWA DT 600 U

0
0

Tarcza diamentowa Klingspor DT 600 U pochodzi z linii Supra, obejmującej narzędzia diamentowe o bardzo dobrej relacji ceny do jakości. Przeznaczona jest dla profesjonalistów i amatorów, którym do codziennej pracy potrzebne są niezawodne i wydajne narzędzia diamentowe.

Tarcza DT600U to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi diamentowych na rynku. Dzięki użyciu wysokiej jakości pyłu diamentowego może być użytkowana do cięcia wszystkich materiałów. Tarcza ta wyróżnia się bardzo krótkimi segmentami, co zapewnia wyjątkowo agresywne i szybkie cięcie, a dzięki wąskim szczelinom międzysegmentowym krawędzie po cięciu pozostają wyjątkowo gładkie. Segmenty zostały laserowo zespawane ze stalowym korpusem tarczy. W przypadku tarcz diamentowych takie połączenie korpusów i segmentów jest najmocniejsze. Między innymi dlatego DT 600 U pozwala na utrzymanie bezpieczeństwa pracy i nadaje się do cięcia betonu zbrojonego.

Występuje w rozmiarach od 100 mm do 500 mm i nadaje się do użytku w szlifierkach kątowych. W średnicach ≥300 może być stosowana również w piłach stołowych i ręcznych przecinarkach spalinowych.

Zalety:
• wysoka wydajność
• dobra trwałość dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców i pyłu diamentowego
• gładkie krawędzie cięcia • uniwersalne zastosowanie
• łatwe cięcie dzięki krótkiemu uzębieniu

Obszary zastosowania:
• materiały budowlane
• beton
• beton zbrojony
• piaskowiec wapienny

Klingspor — techniki cięcia i szlifowania
Od ponad 125 lat Klingspor wyznacza światowe standardy w branży narzędzi ściernych. W zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa produkuje się ponad 50 tysięcy artykułów przeznaczonych do różnych zastosowań, między innymi wyroby ścierne na podłożu, tarcze do cięcia i do szlifowania, ściernice listkowe talerzowe, ściernice listkowe nasadzane oraz narzędzia diamentowe. 36 rozproszonych po całym świecie zakładów produkcyjnych i handlowych, zatrudniających łącznie ponad 3 tysiące pracowników, umożliwia elastyczne dopasowanie produkcji do potrzeb rynków regionalnych. Ponad 460 wysoko wykwalifikowanych doradców terenowych, techników i inżynierów pracuje na całym świecie w pionie doradztwa. W Polsce firma posiada dwa zakłady produkcyjne – w Bielsku-Białej i w Kozach, w których łącznie pracuje prawie 900 osób.

POBIERZ PREZENTACJĘ

open