Home Architecture Design Kameralny olbrzym
Kameralny olbrzym
0

Kameralny olbrzym

0
0

Olivia Prime to najnowszy obiekt w Olivia Business Centre i jednocześnie trzeci największy budynek biurowy w Polsce oddany do użytku.

Olivia Prime, oferujący 55 000 m2 budynek, jest już w całości dostępny – część B uzyskała pozwolenie na użytkowanie prawie 2 lata po części A. Jest to obiekt zupełnie wyjątkowy – każde z jego największych pięter to blisko pół hektara powierzchni, przy czym, dzięki skomplikowanemu kształtowi dwuczłonowego budynku, projekt oferuje komfort oraz kameralność spotykaną w budynkach o mniejszych rozmiarach. Olivia Prime jest jednym z najbardziej przyjaznych pracownikom obiektów biurowych w Polsce, a równocześnie zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i ekologii.

 

Komfortowo, naturalnie i artystycznie

Budynek został zaprojektowany przez gdyńską pracownię BJK Architekci, a projekt każdego z olbrzymich holi głównych i całego wnętrza obiektu jest autorstwa Design Anatomy. Główną ideą, która przyświecała powstawaniu Olivia Prime, była dbałość o komfort oraz samopoczucie użytkowników: – Dlatego zdecydowaliśmy się na budowę dużej ilości tarasów i prywatnych, niedużych loggii pozwalających na zapewnienie komfortu znanego z budynków mieszkalnych – mówi Maciej Kotarski, dyrektor działu komercjalizacji Olivia Business Centre. Projekt wnętrz jest utrzymany w duchu biophilic design i power art: – Olivia Prime to obiekt pod każdym względem unikalny – komentuje Anna Branicka z pracowni Design Anatomy. – Kładziemy duży nacisk na kontakt jego użytkowników z naturą i naturalnymi materiałami. Rozległe tarasy, wypełnione roślinnością, często pojawiające się drewno, a także zieleń podwieszana pod sufitami robią niesamowite wrażenie w ultranowoczesnym biurowcu. Power art to również element oddziaływania na pozytywne emocje użytkowników. Budynek jest przesycony sztuką. (Więcej…)

 

UWAGA !

Cyfrowe wydania dostępne bezpłatnie!

Aktualny numer magazynu Builder, numery archiwalne oraz pozostałe publikacje z Biblioteki Buildera do pobrania bezpłatnie w wersji cyfrowej:

na urządzenia mobilne (tablet, smartfon) w bezpłatnej aplikacji Builder Polska dostępnej w App Store i Google Play

do przeglądania na komputerach w dowolnej przeglądarce na stronie e.buildercorp.pl

open