Home Materiały i Technologie At Office – biura na miarę nowych potrzeb
At Office – biura na miarę nowych potrzeb
0

At Office – biura na miarę nowych potrzeb

0
0

Bezpieczeństwo pracowników zyskuje dziś nowy wymiar i wymaga niestandardowych rozwiązań. Takie właśnie proponuje Grupa BUMA, zachęcając do krótkoterminowego najmu elastycznych powierzchni biurowych At Office w Krakowie i Wrocławiu. Co je wyróżnia?

Elastyczne biura na wynajem At Office znajdują się w nowo wybudowanych przez BUMĘ kompleksach biurowych w Krakowie i we Wrocławiu. Wszystkie budynki powstały w świetnie skomunikowanych punktach miasta, co stanowi przemyślaną strategię inwestora.

Wyróżniki
At Office w Krakowie i Wrocławiu to biura doskonale zlokalizowane,
z dogodną infrastrukturą, gdzie nowoczesność oraz technologia grają
pierwsze skrzypce.
• At Office to 2500 mkw. powierzchni biurowej w dwóch świetnych lokalizacjach Krakowa i 680 mkw. we Wrocławiu.
• To wydzielone moduły biurowe, w pełni wyposażone w stanowiska pracy plug and play z dostępem do strefy socjalnej i sal konferencyjnych. Budynki reprezentują najwyższe standardy użytkowe oraz architektoniczne.
• Najemcy mogą rozlokować wydzielone zespoły pracowników do oddzielnych biur, a także zapewnić im odpowiednie odległości między stanowiskami.

Wadowicka 3, Kraków

Kluczowe lokalizacje
At Office Wadowicka 3 to biura zlokalizowane w sąsiedztwie Ronda Matecznego, jednego z największych węzłów komunikacyjnych Krakowa, co zapewnia znakomite połączenie ze Starym Miastem, Dworcem Głównym, uczelniami wyższymi, obwodnicą A4 i lotniskiem Kraków-Balice. W odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów znajdują się przystanki komunikacji miejskiej wielu linii autobusowych i tramwajowych.

Druga krakowska lokalizacja At Office ma zupełnie inny charakter. Dot Office położonej est na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego. Zaletą jest sąsiedztwo jednostek naukowo-badawczych oraz budynków biurowych, które tworzą potężny kompleks biurowy ze wspólną infrastrukturą usługową.Doskonałą komunikację zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo strategicznego węzła komunikacji miejskiej „Czerwone Maki” z szybkim tramwajem do centrum oraz wielostanowiskowym parkingiem naziemnym Park&Ride. W odległości ok. 4 km od kompleksu przebiega autostradowa obwodnica miasta z węzłem Skawina, zapewniająca wyjazd w kierunku lotniska, a także Katowic, Warszawy, Zakopanego czy Rzeszowa.

We Wrocławiu biura At Office powstały na terenie kompleksu biurowego Cu Office przy ul. Jaworskiej. Lokalizacja zapewnia szybki do stęp do centrum miasta i na lotnisko, a w odległości zaledwie kilku minut pieszo od biurowca znajduje się stacja kolejowa Mikołajów oraz Centrum Handlowe Magnolia.

Infrastruktura, usługi i najwyższe standardy
Wszystkie biurowce cechują: wysoka jakość, nowoczesne rozwiązania i liczne udogodnienia. To budynki z systemem kontroli dostępu, monitoringiem CCTV oraz całodobową ochroną. Na terenie kompleksów biurowych znajdują się recepcje, parkingi podziemne i miejsca parkingowe dla najemców oraz gości. Są też parkingi rowerowe, szatnie z prysznicami, stacje naprawy rowerów, sklepy i lunch bary. Przedszkola oraz kliniki medyczne, a także paczkomaty i bankomaty to równie ważna infrastruktura usługowa, o której obecność w kompleksach biurowych dba Grupa BUMA.

Przestrzenie biurowe są klimatyzowane, wyposażone w rekuperację z możliwością indywidualnej regulacji temperatury powietrza. Pracownicy mają do dyspozycji różnej wielkości sale konferencyjne. W pełni wyposażone biura, kuchnia i strefa odpoczynku dają gwarancję zbalansowania pracy i relaksu.

Biura At Office w Krakowie oferują łącznie 300 stanowisk pracy w 15 modułach biurowych. Najmniejsze z nich liczą 6 stanowisk pracy. At Office we wrocławskim Cu Office zapewnia z kolei 81 miejsc pracy w 3 biurach. Okres najmu jest bardzo elastyczny i dostosowany do potrzeb najemcy.

Cu Office, Wrocław

Technologie dla bezpieczeństwa
Grupa BUMA wie, jak ważne dla najemców jest dziś bezpieczeństwo pracowników, które ma bezpośredni wpływ na efektywność ich działań. Dlatego wyposażyła swoje biurowce – w tym biura At Office – w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne:

• kamery termowizyjne, za pomocą których wszyscy wchodzący do budynku mają możliwość zmierzenia temperatury ciała (zainstalowane są już w recepcjach budynków Wadowicka 3 i Dot Office G);

• bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, a także maty do dezynfekcji obuwia przy wejściach do budynków – w holach recepcyjnych i na poziomie garaży podziemnych;

• wysokiej klasy systemy klimatyzacji i wentylacji zapewniające ponad 30 proc. więcej świeżego powietrza przypadającego na osobę w stosunku do obowiązujących norm;

• system BMS pozwalający na sterowanie i monitorowanie wszystkich urządzeń oraz przeprowadzanie okresowych przegrzewów temperatury, gdy w budynkach nie ma pracowników, np. w nocy, co pozwala na niszczenie drobnoustrojów.

Obecnie częściej dezynfekowane są części wspólne, a w miejscach o największym natężeniu ruchu zostały zamontowane specjalne pochwyty umożliwiające otwarcie drzwi bez dotykania klamki.

Aby ograniczyć kontakt z innymi osobami w holach budynków, zostały wyznaczone specjalne strefy do odbioru przesyłek dostarczanych przez kurierów czy dostawców jedzenia. Ponadto na recepcjach dostępne są maseczki oraz rękawiczki foliowe, w każdym budynku pojawiły się dodatkowe oznakowania stanowiące drogowskazy zachowania.

Architektura i ekologia na europejskim poziomie
Kompleksy biurowe Grupy BUMA to nowoczesna i oryginalna architektura, która zapewnia komfortowe warunki pracy przy założeniu, że dobre samopoczucie wynika z wygodnej komunikacji, odpowiednio zorganizowanej przestrzeni, dostępu do światła dziennego oraz świeżego powietrza, a także wysokiej jakości materiałów zastosowanych do budowy.

To wszystko zasługa zarówno blisko 30-letniego doświadczenia inwestora, jak i biura projektowego Medusa Group – autora wszystkich trzech inwestycji, z którym Grupa BUMA współpracuje od 2014 r. O wysokiej jakości biurowców w Krakowie i Wrocławiu świadczą certyfikaty BREEAM, którymi zostały wyróżnione. To jedna z najczęściej stosowanych w Europie metod oceny budynków pod kątem ich ekologiczności.

Ponadto budynek A przy Wadowickiej 3 jest pierwszym w Polsce obiektem w trakcie certyfikacji Fitwel, promującym rozwiązania pozytywnie wpływające na zdrowie i samopoczucie użytkowników. Wrocławski biurowiec Cu Office został natomiast nagrodzony przez prezydenta Wrocławia w kategorii Budynek Użyteczności Publicznej w plebiscycie Piękny Wrocław.


Umiejscowienie biura na terenie dużego kompleksu to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla firm, które zatrudniają niewiele osób lub dopiero rozpoczynają działalność. To też alternatywa dla dużych podmiotów, które mogą podzielić swoich pracowników na mniejsze zespoły i dzięki ograniczeniu kontaktu między nimi zwiększyć ich bezpieczeństwo. Biura At Office są oferowane na wynajem krótkoterminowy. Dla wielu firm to jedyne tymczasowe wyjście, by zapewnić pracownikom odpowiednią odległość bez konieczności wprowadzania rotacyjnego systemu pracy.


Zdjęcia archiwum Grupa BUMA

open